SpravodajstvoXiaomi

Predaje smartfónov z produktovej línie Redmi Note 8 dosahujú nový míľnik. Prispeli ste aj Vy do štatistík?

Lu Weibing prezrádza, koľko smartfónov predali z produktovej línie Redmi Note 8

Produktová rada smartfónov Redmi Note 8 bola predstavené ešte v priebehu druhej polovice minulého roka. Lu Weibing, generálny riaditeľ spoločnosti Redmi, zverejnil na sociálnej sieti Weibo status, v ktorom bližšie približuje úspechy tejto rady smartfónov.

Lu Weibing_status
Zdroj: Lu Weibing (Weibo)

V publikovanom statuse píše, že predaje smartfónom Redmi Note 8 na globálnom trhu dosiahli za 2 mesiace od predstavenia prvých smartfónov, 5 miliónov predaných kusov. Za 3 mesiace predaje dosiahli už 10 miliónov predaných zariadení (v porovnaní s produktovou línie Note 7, spoločnosti sa to podarilo o 2 mesiace skôr) a predaje za 4 mesiace od uvedenia smartfónov na trhu, dosiahli 20-miliónov predaných zariadení. Ďalej dopĺňa, že k dnešnému dňu predaje na globálnom trhu dosiahli ďalší významný míľnik. Celkovo bolo doteraz predaných 30-miliónov smartfónov z produktovej línie Note 8.

Redmi Note 8_predaje na globlanom trhu
Zdroj: Lu Weibing (Redmi)

Len pre zaujímavosť, smartfóny Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro boli jedinými smartfónmi od Xiaomi, ktoré sa dostali do rebríčku 10 najpredávanejších smartfónov 4. kvartálu minulého roka. Rebríček ovládli hlavne telefóny spoločnosti Apple.

canalys_predaje smartfonov 4. kvartal 2019
Zdroj: Lu Weibing (Redmi)

Okrem iného v statuse vyššie píše, že produktová rada smartfónov Note 8 je primárne zamerané na záujmy mladých ľudí po celom svete, pre ktorých sú smartfóny ako šité. Ďalej píše, že tieto smartfóny sú nositeľmi novej technológie a sú vysoko kvalitné, pričom dodáva, že aj do budúcnosti budú prinášať obdobné zariadenia, aby si mohlo viac ľudí po celom svete užívať nové technológie.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close