Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Redmi Note 7 je trhákom! Za menej ako 9 minút predaje prekročili magickú hranicu

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že spoločnosť Redmi, ktorá sa odčlenila od Xiaomi predstavila nové zariadenie – Redmi Note 7. Zariadenia okrem unikátného dizajnu ponúka viacero vylepšení oproti svojmu predchodcovi.

Novo predstavené zariadenie Redmi 7 láme predajné rekordy. Za menej ako 9 minút totiž bol vypredaný. Celkovo sa predalo 100000 kusov.Mnohí z nás určite nepochybovali, že predaje zariadenia budú dobré, veď sa predsa jedná o zariadenie so skvelým pomerom cena : výkon. To čo sa však stalo krátko po oficiálnom spustení predaja prekvapilo viacerých, vrátane expertov.

Remi Note 7 displej
Zdroj: Produktová fotografia

Lu Welbing, CEO spoločnosti Redmi v rámci postu, ktorú uverejnil počas včerajšieho dňa uviedol, že predaje zariadení dosiahli magickú hodnotu 100000 predaných kusov pričom sa im to podarilo stihnúť za rovných 8 minút a 36 sekúnd. Z toho 50000 bolo predaných prostredníctvom Mi Store obchodu.

Redmi Note 7 je zariadenia, ktoré cenovo spadá do kategórie dostupných zariadení a to aj napriek nadpriemernej výbave. Napríklad v podobe procesora Snapdragon 660, 48MP kamere a podobne.

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close