Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Predaje Redmi Note 7 série smartfónov prekročili magickú hranicu

Redmi Note 7 sa predáva lepšie ako teplé rožky. Denne spoločnosť v priemere predá takmer 100-tisíc zariadení.

Keď vo februári spoločnosť Xiaomi Redmi predstavovala produktovú líniu smartfónov  Redmi Note 7, tak určite ešte netušila, že zo smartfónu bude celosvetový trhák.

Redmi Note 7 je jedným z  najpredávanejších smartfónov

Spoločnosť Xiaomi zdieľala prostredníctvom sociálnej siete Twitter status, v  ktorom informuje verejnosť, že doteraz sa jej podarilo celkovo predať viac ako 20 miliónov kusov zariadení z produktovej línie Note 7.

Smartfón Redmi Note 7 je na trhu približne 7 mesiacov. Čo znamená, že v  priemere za jeden deň spoločnosť predala viac ako 90-tisíc zariadení.

Spoločnosť už čoskoro plánuje podľa posledných správ predstaviť novú generáciu zariadení Redmi 8 / Note 8. Očakávaný dátum predstavenia je koncom augusta. Ak by sa tak stalo, tak by to znamenalo, že spoločnosť novú generáciu zariadení predstaví približne z  8 mesačným oneskorením od predstavenia predošlej generácie, čo nebýva  u výrobcov smartfónov zvykom. Otázna však je následná dostupnosť v rámci obchodov. Nebolo by to však prvýkrát, kedy by spoločnosť predstavila novú generáciu zariadení v takom krátkom časovom slede.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close