Spravodajstvo

Pred-objednávky na Lumiu 950 a 950 XL budú už možné pravdepodobne v októbri

Spoľahlivý francúzsky Windows Phone portál SmartphoneFrance.info prišiel s viacerými informáciami ohľadne pripravovanej Microsoft Lumie 950 a 950 XL, ktoré sa týkajú jej dostupnosti a ceny.

Lumia_950_2

Podľa dostupných informácií pochádzajúcich z dôveryhodného zdroja podľa portálu SmartphoneFrance novo pripravovaná Lumia 950 a 950 XL bude dostupná už od 6. októbra, avšak len prostredníctvom pred-objednávok, s tým, že k 28. októbru by mali byť prvé objednané Lumie doručené svojim majiteľom.

Ďalšie informácie hovoria o cene, ktorá by sa mala pohybovať pod cenovkou iPhone 6s a 6 plus (~ 800 eur).

Cena príslušenstva k telefónu by sa podľa dostupných informácií mohla vyšplhať na ďalších 200 eur, čo určite nepoteší bežného používateľa. Avšak, medzi príslušenstvom by sme mohli očakávať aj zariadenie Munchkin, ktoré bude nevyhnutné pre využívanie funkcionality Continnum, ktorá bude určite veľkým trhákom pre mnohých z nás.

Murano, Livana, Muchkin, Valora
Murano, Livana, Munchkin, Valora

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close