SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Pred aktualizáciou na Windows 10 Mobile bude nutné nainstalovat FW aktualizáciu

Windows 10 Mobile je na spadnutie. Nasvedčuje tomu aj ďalšie vyjadrenie hovorcu Microsoftu, ktorý odpovedal na otázku redaktora portálu Neowin týkajúcu sa aktualizácie na Windows 10 Mobile:

Windows 10 Mobile je len aktualizácia systému, aby sa predišlo problémom, bude nutné pre niektoré Windows Phone 8.1 zariadenia pred inštaláciou nutné aktualizovať FW. Avšak zatiaľ nemáme informácie o tom, o ktoré konkrétne Windows Phone 8.1 zariadenia bude nutné aktualizovať a kedy, ale skontrolujte si aby ste mali na svojom zariadení poslednú Windows Phone 8.1 aktualizáciu ako prípravu na prechod na Windows 10  Mobile.

V prípade ak nemáte istotu istotu či máte nainštalované najnovšie aktualizácie vo vašom telefóne, tak Vám odporúčame použiť program Windows Device Recovery Tool, prostredníctvom ktorého sa dozviete či máte alebo nemáte najnovšie aktualizácie a prípadne si ich aj hneď stiahnete. Mimochodom, ak ste používateľom Insider programu, tak je nutné nastaviť si nový Ring – Production.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close