SpravodajstvoWindows 10 Mobile

HP Elite x3 príde s funkciou Double Tap to wake up a ďalšími!

HP Elite x3 je v súčasnosti asi najospevovanejšia vlajková loď čo sa týka Windows Phone zariadení a niet sa čomu ani diviť, prichádza totiž na trh s parametrami ktoré vo svojom segmente nemajú riadnu konkurenciu. Ale predsa len sa nejedná o „Lumiu“, a preto niektoré funkcionality ktoré sa nám môžu javiť ako samozrejme, tak v konečnom dôsledku nemusia prísť.

Dnes už s istotou vieme povedať, že obava týkajúca sa absencie  prebudenia zariadenia dvojitým poklepaním po displeji je už pase. Totiž portál MicrososftInsider.es  prišiel screenshotmi nastavení zariadenia, kde sa objavila kolónka „HP Display Tools“, v rámci ktorej nájdeme viacero možnosti prispôsobenia displeja, medzi ktorými samozrejme nechýba ani prebudenie zariadenia dvojitým poklepaním.

HP Elite x3 – HP Display Tools nastavenia prichádzajú aj s prebudením displeja prostredníctvom Double Tap

HP Elite X3 prebudenie displeja s dvojitym poklepanim

V rámci nastavení ako hore môžete vidieť nájdeme viacero zaujímavých nastavení ako je napr. zabránenie zablokovania displeja po dobu dlhšiu ako 3 hodiny, čo je užitočná funkcionalita v prípade Continuua, a ďalšie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close