SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Prebudenie dvojitým poklepaním sa vráti pre vybrané telefóny Lumia

Zhruba mesiac dozadu sme vám priniesli článok o možnom návrate funkcionality „Double Tap to Wake“ pre pre vybrané Lumie, medzi ktorými nechýbala napríklad ani súčasná vlajková loď Microsoft Lumia 950 a 950 XL a mnohí z vás vyjadrili podporu pre návrat tejto funkcionality cez už notoricky známu aplikáciu Microsoft Feedback.

Po dvojtýždňovej odluke to vyzerá tak, že Microsoft vypočuje hlasy mnohých používateľov, ktorí si vyžiadali návrat tejto funkcionality. Microsoft totiž začal používateľom odpovedať, že na návrate spomínanej funkcionality už pracuje s tým, že dúfa že už čoskoro sa vráti pre viaceré zariadenia, ktoré túto funkcionalitu podporovali v predošlej verzii operačného systému Windows Phone 8.1 a vo Windows 10 Mobile nebola prístupná.

doubletapjpg
© winbeta.org

Pre tých, ktorý sa s danou funkcionalitou ešte nestretli, tak sa jedná o jednoduchú vlastnosť zariadenia, ktoré sa vám automaticky zobudí z režimu uzamknutej obrazovky po dvoj klepnutí po displeji.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close