Pracovné ponuky
HuaweiSpravodajstvo

Pre tieto smartfóny Huawei a Honor môžeme očakávať najnovšiu nadstavbu EMUI 10.1/Magic UI 3.1

Pozrite si oficiálny zoznam smartfónov Huawei a Honor, pre ktoré bude uvoľnená BETA verzia nadstavby EMUI 10.1 a Magic UI 3.1.

Spoločnosť Huawei pri príležitosti predstavenia produktovej línie smartfónov P40, predstavila aj novú verziu nadstavby EMUI 10.1/ Magic UI 3.1. Tá priniesla viacero vylepšení a noviniek. Napríklad funkciu MeeTime, Huawei Share, hlasovú asistentku Celia, vylepšený multitasking, nové AOD a podobne. Zatiaľ čo s novou nadstavbou budú distribuované novo predstavené zariadenia, tak dostupnosť nadstavby pred ďalšie zariadenia je  neznámou. A to ako časový rámec, tak aj informácia, pre ktoré modely bude nadstavba dostupná. Spoločnosť Huawei dnes zverejnila zoznam zariadení spolu aj s časovým harmonogramom uvoľňovania novej verzie nadstavby v rámci BETA programu. Na zozname je celkovo 36 smartfónov Huawei a Honor.

Pre tieto smartfóny môžete očakávať novú nadstavbu

Ako môžete vidieť nižšie, tak nadstavba bude distribuovaná  (minimálne) pre  36 zariadení v rámci BETA programov. Môžeme tak očakávať, že pre zariadenia nižšie bude dostupná aj komerčná verzia nadstavby.

EMUI 10.1_podporovane zariadenia
Zdroj: Huawei via ithome.com

Medzi prvou várkou zariadení Huawei v uzatvorenej Beta skupine, aktualizáciu s novou nadstavbou dostanú tieto zariadenia: Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 RS Porsche Design, Mate 20 X 4G, Nova 6, Nova 6 5G, and Nova 6 SE. The MatePad Pro, MediaPad M6 10.8, MediaPad M6 8.4, a MediaPad M6 Turbo Edition. Aktualizácia by mala byť uvoľňovaná od dnešného dňa.

V priebehu prvej polovice apríla spoločnosť Huawei plánuje otvoriť BETA program, v rámci ktorého bude aktualizácie sprístupnená pre smartfóny: Huawei P30 a P30 Pro, Mate 30 4G, Mate 30 5G, Mate 30 Pro 4G, Mate 30 Pro 5G a Mate 30 RS Porsche Design.

Posledná várka zariadení dostane aktualizáciu v priebehu druhej polovice apríla. Konkrétne ide o zariadenia Mate 20 X 5G, Mate Xs, Mate X, Nova 5 Pro, Nova 5, Nova 5i Pro, Nova 5z, a Enjoy 10S.

V prípade Honor smartfónov, dostupnosť aktualizácie bude nasledovná:

Od dnešného dňa v otvorenom programe BETA bude sprístupnená aktualizácie pre zariadenia Honor V30, Honor V30 Pro, Honor V20, Magic2, Honor 20, a Honor 20 Pro. V rámci uzatvorenej skupiny BETA testerov bude aktualizácia dostupné pre zariadenia Honor 9X, Honor 9X Pro a v priebehu prvej polovice apríla bude aktualizácia sprístupnená pre Honor 20S. V druhej polovici mesiaca spoločnosť sprístupní aktualizáciu pre Honor 20 Lite.

Via Gizmochina.com, ithome.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
EMUI 10.1 Honor Huawei Magic UI 3.1

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close