Spravodajstvo​​Xbox

Microsoft pravdepodobne oznámi nový model Xboxu One

Za dverami už máme takmer veľkú technologickú a hlavne hernú konferenciu E3 a Microsoft si podobne ako ostatní chystá pre ňu niekoľko prekvapení. Microsoft údajne plánuje predstaviť dve nové verzie Xboxu One.

Prvá by mala byť ultratenká verzia už súčasných verzií Xboxu One bez vylepšení hardvéru, ale druhá verzia, ktorú Microsoft plánuje predstaviť, by mala doniesť 2 TB úložiska. Podľa zdroja z internetového obchodu GameStop bola interná databáza obchodu aktualizovaná o novú 2 TB Xbox One verziu s cenou 449 dolárov. Údajne by mala byť táto verzia vypustená na trh 31. decembra 2016.

Ďalšie detaily ešte nevieme a nie je jasné, či pôjde o interné rozšírenie pamäte a kompletný redizajn, keďže Xbox One už teraz umožňuje pripojenie externého úložiska. Microsoft len klasicky odpovedal, že „nebude komentovať chýry a špekulácie“.

Viac sa dozvieme na dnešnej prezentácii Microsoftu na konferencii E3.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close