NovinkyTECH

Pozývame vás na najväčší festival Internetu Vecí na Slovensku v Bratislave už v túto sobotu

Už v túto sobota sa bude konať najväčšia IoT akcia (Internet vecí)  na Slovensku v Bratislave.

Na úvod by sa asi patrilo povedať čo to vlastne IoT je. V informatike sa za Internet vecí označuje prepojenie zariadení so zabudovanou internetovou konektivitou, ktorá by malo byť (ale výslovne nemusí) bezdrôtová a mala by prinášať nové možnosti ovládania, zabezpečenia, či pokročilých služieb medzi jednotlivými systémami.

Ak vás daná téma zaujíma, určite by ste si nemali teda nechať ujsť tento event, za ktorým stojí IoT komunita a Slovak Telecom.  V rámci diskusií totiž bude viacero zaujímavých rečníkov. Za spomenutia stoja napríklad Philipe Reinisch, ktorý stojí za SILKROAD 4.0, Wojciech Pawlak (T-Mobile Polska), Miroslav Antol (hlava B2B IOT Slovak Telekom), Pawel Kazimierowicz (Intel) a ďalší.

Celý program je rozdelený do viacerých blokov. Od 10:00 do 10:30 bude prebiehať registrácia a od 10:40 začína naplno program, v rámci ktorého sa dozviete od základných informácií  o IoT, cez ich implementáciu riešení na Slovensku až po to, ako vytvárať prototypy IoT.

Zdroj: tlačová správa

Celý program by sa mal niesť v neformálnom duchu, čo určite ocenia mnohí. Preto ak patríte medzi IoT startupistov, developerov, voľnomyšlienkarov, ktorí by sa chceli o svojich nápadoch porozprávať s odborníkmi z cechu, či ste len fanúšikom technológií, tak by ste si túto akciu nemali určite nechať ujsť.

Ak stále ešte váhate, pozrite si video z IoT event, ktorý bol organizovaný v Poľsku.

PS: registrácia je úplne zadarmo a preto by ste nemali dlho váhať, miesta sú totiž obmedzené.

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close