SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Pozývame vás na najväčší festival Internetu Vecí na Slovensku v Bratislave už v túto sobotu

Už v túto sobota sa bude konať najväčšia IoT akcia (Internet vecí)  na Slovensku v Bratislave.

Na úvod by sa asi patrilo povedať čo to vlastne IoT je. V informatike sa za Internet vecí označuje prepojenie zariadení so zabudovanou internetovou konektivitou, ktorá by malo byť (ale výslovne nemusí) bezdrôtová a mala by prinášať nové možnosti ovládania, zabezpečenia, či pokročilých služieb medzi jednotlivými systémami.

Ak vás daná téma zaujíma, určite by ste si nemali teda nechať ujsť tento event, za ktorým stojí IoT komunita a Slovak Telecom.  V rámci diskusií totiž bude viacero zaujímavých rečníkov. Za spomenutia stoja napríklad Philipe Reinisch, ktorý stojí za SILKROAD 4.0, Wojciech Pawlak (T-Mobile Polska), Miroslav Antol (hlava B2B IOT Slovak Telekom), Pawel Kazimierowicz (Intel) a ďalší.

Celý program je rozdelený do viacerých blokov. Od 10:00 do 10:30 bude prebiehať registrácia a od 10:40 začína naplno program, v rámci ktorého sa dozviete od základných informácií  o IoT, cez ich implementáciu riešení na Slovensku až po to, ako vytvárať prototypy IoT.

Zdroj: tlačová správa

Celý program by sa mal niesť v neformálnom duchu, čo určite ocenia mnohí. Preto ak patríte medzi IoT startupistov, developerov, voľnomyšlienkarov, ktorí by sa chceli o svojich nápadoch porozprávať s odborníkmi z cechu, či ste len fanúšikom technológií, tak by ste si túto akciu nemali určite nechať ujsť.

Ak stále ešte váhate, pozrite si video z IoT event, ktorý bol organizovaný v Poľsku.

PS: registrácia je úplne zadarmo a preto by ste nemali dlho váhať, miesta sú totiž obmedzené.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close