ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Pozrite si výber týchto Android aplikácií, ktoré vyčnievajú nad ostatnými a sú dostupné zadarmo

Pozrite si prvý tohtoročný výber Android aplikácií, ktoré vyčnievajú nad ostatnými. Všetky z nich sú dostupné zadarmo prostredníctvom Google Play.

Tak ako každý mesiac, tak aj tento Vám prinášame nádielku nových Android aplikácií, ktoré nám padli do oka. Naposledy sme Vám priniesli viacero aplikácie s počasím, ktoré vyčnievajú nad ostatnými, a dnes Vám prinášame zoznam ďalších, ktoré stoja za vyskúšanie.

8 Android aplikácií, ktoré by ste mali skúsiť

Whale Papers

Whale Papers je relatívne mladou aplikáciou, ktorá ponúka radu minimalistických pozadí, ktoré sú roztriedené do viacerých kategórií. Preto ak patríte medzi milovníkov jednoduchých línií, tak túto aplikáciu by ste mali bezpochyby vyskúšať.

najlepsie aplikacie pre Android_Whale papers
Zdroj: Vosveteit.sk
Whale Papers (4k WallPapers)
Whale Papers (4k WallPapers)
Developer: iambavith
Price: Free+

Skit

Skit je ďalšou zaujímavou aplikáciou, ktorá vo svojej podstate slúži ako správca aplikácii. Oproti konkurencií či vstavaným aplikáciám sa však odlišuje viacerými dodatočnými funkciami. Napríklad pomocou aplikácie sa môžete pozrieť aké oprávnenia majú jednotlivé aplikácie, môžete ich ďalej zdieľať, spravovať, robiť si ich aktuálne zálohy a a podobne.

skit pokrocily spravca aplikacie pre android
Zdroj: Vosveteit.sk
Skit
Skit
Developer: Pavel Rekun
Price: Free

Split Screen Launcher

Split Screen Launcher je ďalšou šikovnou aplikáciou, ktorá slúži na rozdelenie obrazovky na dve časti. Pomocou tejto aplikácie budete môcť aktívne pracovať s dvomi aplikáciami súčasne (pozn. redakcie: niektorí výrobcovia túto funkciu majú vstavanú v rámci rozhraní systému). Po prvom spustení si je potrebné vytvoriť skratku pre dve aplikácie, ktoré chcete používať v jednom čase, následne, ak budete chcieť jednu aplikáciu z nich vymeniť, budete tak môcť spraviť prostredníctvom tlačidla multitasking, kedy budete môcť jednu z nich vymeniť za inú otvorenú aplikáciu.

split screen launcher_android aplikacia
Zdroj: Vosveteit.sk
Split Screen Launcher
Split Screen Launcher
Developer: Francisco Barroso
Price: Free

Dark Mode

Dark Mode je ďalšou aplikáciou, ktorá stojí za vyskúšanie. Jej použitie je veľmi jednoduché, po jej zapnutí Vám vyskočia 3 možnosti – denný mód, nočný mód a automaticky. Ak si zvolíte napríklad nočný mód, tak sa Vám všetky aplikácie, v ktorých je tento mód dostupný prepnú do nočného, resp. tmavého režimu. Rovnako to funguje aj v prípade denného režimu, prípade automatické módu, sa jednotlivé režimy prepínajú v závislosti od času.

Dark Mode_android aplikacie
Zdroj: Vosveteit.sk
Dark Mode
Dark Mode
Developer: Julian Eggers
Price: Free+

Memorigi

Memorigi je jednoducho aplikáciou, ktorá slúži pre lepšiu organizáciu Vašej činnosti. Ponúka preddefinované kategórie ako napríklad kalendár, plánovač, pripomienkovač a podobne, v rámci ktorých si môžete značiť Vaše úlohy a následne si k ním môžete nastaviť pripomienky. Mimochodom, okrem toho, že ponúka veľmi príjemné rozhranie, tak je jednoduchý aj na použitie.

memorigi_pripomienkovac pre Android smartfony
Zdroj: Vosveteit.sk

VivaCut

VivaCut je aplikácia, ktorá umožňuje editovať videá. Pomocou nej môžete napríklad spájať viacero videí do jedného, pridávať k ním zvukovú stopu, vkladať texty, rôzne filtre a podobne. Zároveň je veľmi jednoduchou na ovládanie.

VivaCut_android aplikacia na editaciu videi
Zdroj: Vosveteit.sk

Tile Shortcuts

Tile Shortcuts je jednou z ďalších užitočných aplikácií. Slúži na vytvorenie odkazu, ktorý si môžete následne pripnúť do notifikačnej lišty. Použitie aplikácie je veľmi jednoduché. Po jej otvorení si zvolíte aplikáciu, pre ktorú chcete vytvoriť odkaz, následne zvolíte logo (pozn. redakcie: vygeneruje sa Vám viacero dizajnových variant log, z ktorých si vyberiete) a uložíte skratku. Potom si je potrebné otvoriť notifikační lištu a dať ju editovať. V rámci možnosti pridania skratiek budete mať aj skratku, ktorú ste si vytvorili prostredníctvom aplikácie, stačí ju následne len pripnúť.

vytvorenie skratky do notifikacnej listy_android_aplikacia
Zdroj: Vosveteit.sk

Tasty

Poslednou aplikáciou, ktorú by sme Vám radi dali do pozornosti je Tasty. Tá poteší nie len dámy, ale aj pánov ako som ja, ktorí si  s  kuchyňou moc „nerozumejú“. Aplikácia obsahuje stovky receptov, vrátane video návodov, ako pripraviť jednotlivé pokrmy krok po kroku.

Tasty_android aplikacia s receptami a video navodmi
Zdroj: Vosveteit.sk
Tasty
Tasty
Developer: BuzzFeed
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Android Výber aplikácií zadarmo

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close