APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Pozrite si tieto Android aplikácie na úpravu fotografií, ktoré vyčnievajú nad ostatnými. Používate ich aj Vy?

Pozrite si tento výber bezplatných Android aplikácií určených na úpravu fotografií, ktoré v obchode Google Play vyčnievajú nad konkurenciou.

Nedávno sme Vám priniesli článok, v rámci ktorého sme poukázali na najlepšie alternatívne aplikácie ku vstavaným foto aplikáciám od výrobcov smartfónov. V  nadväznosti na tento článok, sme nižšie dali  dokopy tie najlepšie aplikácie určené na  editáciu fotografií.

Najlepšie Android aplikácie určené na editáciu fotografií

Adobe Photoshop Express

Photoshop Express je známou aplikáciou od spoločnosti Adobe, ktorá ponúka veľmi jednoduché a  minimalistické rozhranie. Používateľov poteší množstvo filtrov a  automatických nástrojov, vrátane pokročilých nástrojov ako napr. Image Rendering Engine, ktoré sú na dosah niekoľkých kliknutí. Okrem toho aplikácia ponúka aj funkciu redukcie šumu, vďaka čomu vie používateľ z fotografií odstraňovať nechcený „zrnitý“ obraz, ktorý je častým sprievodným príznakom pri nočnom fotografovaní.

najlepsie aplikacie na upravu fotografii pre Andoid_photoshop express
Zdroj: Vosveteit.sk

Toolwiz Photos

Toolwiz Photos je prepracovaný univerzálny editor fotografií, ktorý poskytuje viac ako 2-stovky nástrojov. Aplikácia ponúka možnosti pridania filtrov, úprav fotografií, vytvárania koláži a  desiatky rôznych ďalších funkcií a nastavení od výmyslu sveta. Dostupná je kompletne zadarmo, ale s reklamami. Čo sa týka používateľské rozhrania, tak tu musíme povedať, že je mierne zložitejším, a tak sa treba s aplikáciou naučiť robiť.

najlepsie fotografie na editovanie fotografii pre Android Toolwiz Photos
Zdroj: Vosveteit.sk
Toolwiz Photos-Pro Editor
Toolwiz Photos-Pro Editor
Developer: Toolwiz.com
Price: Free+

Snapseed

Snapseed je jedna z  najlepšie hodnotených aplikácií svojho druhu v obchode Google Play. V podstate ponúka mnoho funkcií z aplikácií vyššie, ale do pozornosti musíme dať skôr jej rozhranie, ktoré je prívetivé aj menej technicky zručným ľuďom. Okrem toho, aplikácia ponúka aj populárnu funkciu odstraňovania nechcených objektov z obrazu, pričom táto funkcia v aplikácii  funguje na základe našich skúseností lepšie, ako v konkurenčných aplikáciach. Mimochodom, za vývojom  Snapseed stojí spoločnosť Google.

najlepsie aplikacie pre upravu fotografii na Android - Snapseed
Zdroj: Vosveteit.sk
Snapseed
Snapseed
Developer: Google LLC
Price: Free

Fotor

Fotor je ďalšou aplikáciou, ktorá vyčnieva nad konkurenciou. Mnohí ju určite poznajú hlavne z  počítačov, jedná sa totiž o jednu z populárnych online platforiem, ktorá je z veľkej časti dostupná zadarmo. Aplikácia ponúka profesionálny nástroj vo vašom vrecku, ktorý umožňuje široké úpravy fotografií. Od klasických filtrov, ktoré nájdeme v stovkách aplikácií až po pokročilú editáciu úprav farieb, jasu, expozície, a ďalších desiatkov aspektov.

najlepsie android aplikacie na upravu fotografii_fotor
Zdroj: Vosveteit.sk

Pixlr

Poslednou aplikáciou, ktorú by sme radi dali do pozornosti je Pixlr. Jedná sa o  nášho favorita, ktorý ponúka pravdepodobne najširšiu ponuku možností editácie fotografií na profesionálnej úrovni. Aplikácia Vám v podstate umožní robiť so snímkami čo Vás len napadne. Okrem toho, s Pixlr môžete pracovať aj na počítači, tento editor je totiž dostupný aj online. PS: editor celkovo ponúka viac ako 2 milióny kombinácií efektov. Samozrejmosťou sú aj funkcie ako kreslenie rôznymi druhmi nástrojov (ceruzka, štetec,…) do fotografií, pridávania textov, orezávania a podobne.

najlepsie aplikacie pre editaciu fotografii na Android - Pixlr
Zdroj: Vosveteit.sk
Pixlr
Pixlr
Developer: 123RF Limited
Price: Free+

Našli ste medzi aplikáciami vyššie svojho favorita? Prípadne, ak používate inú aplikáciu porovnateľnú s  aplikáciami vyššie, tak nám ju dajte do pozornosti v komentároch. Radi ju neskôr predstavíme ďalším návštevníkom nášho portálu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close