SpravodajstvoZariadenia

Pozrite si tento krásny koncept zariadenia Surface Phone s celohliníkovým telom

Surface Phone pozná už každý pravidelnejší čitateľ nášho portálu alebo každý nadšenec do Windows smartfónov. Tento ultimátny smartfón by sme mali vidieť už budúci rok, no z dielne Microsoftu sa nedostávajú žiadne informácie o tomto zariadení a tak jeho skutočná podoba stále nieje známa a visí nad ňou jeden veľký otáznik. Hlavne táto skutočnosť nahráva do karát mnohým vizionárom a dizajnérom, ktorí sa s ideou smartfónu Surface Phone zahrávajú už dlhšiu dobu. Ich koncepty smartfónu Surface Phone sa na internete objavujú raz za čas, no vždy sa jedná o naozaj vyšperkované a prepracované koncepty. Spoločne sa teda pozrime na ďalší zaujímavý koncept tohto zariadenia.

Zdroj: youtube.com

Celohliníkové telo a využitie najmodernejších technológií

Najnovší koncept sa tentokrát objavil na stránke youtube.com a prináša pohľad na naozaj krásny a luxusne vyzerajúci koncept smartfónu. Jeho hlavným pútačom je zrejme takmer bezrámčekový 5,7 palcový Amoled displej a celohliníkové telo. S elegantným celokovovým telom sa podobá najmä na jeho „predchodcov“, smartfóny Lumia. Autor to s reálnosťou zariadenia myslel naozaj vážne a preto zverejnil aj jeho predstavu o ideálnych technických špecifikáciách smartfónu. Podľa neho by Surface Phone v útrobách mohol skrývať najpoužívanejší procesor na moderných smartfónoch Qualcomm Snapdragon 835, 6GB pamäte RAM a 128GB/256GB interné úložisko. Vďaka hliníkovému telu by smartfón podľa neho mohol využívať aj technológie bezdrôtového nabíjania, čo by určite každého budúceho majiteľa potešilo. Samozrejmosťou by mal byť aj vynikajúci fotoaparát vzadu aj vpredu, no v smartfóne zahrnul aj jednu funkciu, ktorá ešte zatiaľ nebola nikdy implementovaná, aj keď ma na ňu Microsoftu zapísané viaceré patenty na patentovom úrade. Ide o snímač odtlačku prsta zabudovaný priamo v obrazovke smartfónu. Podobná technológia by mohla byť súčasťou aj reálneho smartfónu Surface Phone, keďže Microsoft má patenty ku nej zapísané už viac ako rok.

Ako sa Vám pozdáva tento koncept? Prijali by ste takúto podobu budúceho „ultimátneho“ zariadenia z dielne Microsoftu?

Zdroj: windowslatest.com

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close