Spravodajstvo

Pozrite si prvé reálne fotografie zariadenia Redmi K20. Smartfón tiež príde s režimom Game Turbo 2.0

28. máj sa nezastaviteľne blíži a spolu s ním sa na verejnosť dostávajú nové a nové informácie. V priebehu včerajšieho dňa, portál Gihmochina.com priniesol report, v ktorom poukázal na reálne fotografie zariadenia Xiaomi Redmi K20. Nižšie si ich môžete pozrieť.

Ako ste mohli vidieť vyššie, tak fotografie naznačujú, že smartfón príde s tenučkými rámčekmi okolo displeja. Mnohých zároveň určite poteší absencia výrezu. Zároveň, telefón bude v pravej hrane vybavený ovládaním hlasitosti a tlačidlom uzamykania, resp. vypínania/zapínania smartfónu. Na opačnej strane to vyzerá tak, že smartfón bude vybavený dedikovaným tlačidlom pre asistenta Xiao Ai. Čo sa týka reálne fotografie zadnej steny, tak tou bohužiaľ nedisponujeme. Budeme si musieť vystačiť len s vizualizáciou, ktorú zverejnil CEO spoločnosti, Lu Weibing.

Zdroj: Weibo (Lu Weibing)

Nebude chýbať ani herný režim

Ďalšou správou, ktorá sa dostala na povrch je, že smartfón bude disponovať herným režimom Game Turbo 2.0. Jeho úlohou je optimalizácia procesov pri hraní hier. Funguje na princípe dynamickej úpravy frekvenciu procesora, na základe potreby hry. Zároveň, tento režim ponúka viacero možností ak oko si prispôsobiť zobrazenie jednotlivých parametrov.

Zdroj: via Gizmochina.com

Zdroj: Weibo, Gihmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close