SamsungSpravodajstvo

Pozrite si prvé reálne fotografie Samsungu Galaxy Note 10+

Internetom začali kolovať prvé reálne fotografie zariadenia Samsungu Galaxy Note 10+

V priebehu včerajšieho dňa sa na serveroch portálu TechTalkTV objavili fotografie zariadenia Samsung Galaxy Note 10+, ktoré potvrdzujú niekoľko predošlých únikov informácií.

Naposledy sme mohli vidieť niekoľko renderov zariadenia, ktoré zdieľal známy leaker prostredníctvom sociálne siete Twitter. Rendery odhalili prednú stranu zariadenia s minimálnymi rámčekmi. Najzaujímavejšou súčasťou obrázkov však bolo to, že na prednej strane chýbal reproduktor. Čo znamená, že spoločnosť Samsung musela vyriešiť jeho absenciu iným spôsobom. V spojitosti s vyriešením absencie reproduktora sa spomínala technológia Sound on Display (SoD), ktorá dokáže šíriť zvuk prostredníctvom displeja.

Prvé fotografie zariadenia Samsung Galaxy Note 10+

Vráťme sa však teraz k samotným fotografiám zariadenia, ktoré sa objavili na serveroch TechTalkTV. Tie ako môžete nižšie vidieť potvrdzujú doteraz známe informácie – minimálne rámčeky, kamera umiestnená v hornej časti displeja + 3 kamery umiestnené v zadnej stene a absencia reproduktora. Znamená to, že Galaxy Note 10+ bude vybavený s veľkou pravdepodobnosťou technológiou SoD.

Podľa oficiálnych informácií potvrdených samotnou spoločnosťou by Samsung Galaxy Note 10+ by mal byť predstavený 7. augusta na špeciálnej konferencii v New Yorku.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close