Porovnanie produktovSpravodajstvoXiaomi

Pozrite si porovnanie rýchlosti zariadení Redmi K20 (Xiaomi Mi 9T) a Redmi K20 PRO. Oplatí sa priplatiť si približne 100€?

Nové zariadenia z kuchyne Redmi, K20 (resp. Xiaomi Mi 9T) a Redmi K20 PRO boli predstavené len pred niekoľkými dňami. Obom zariadeniam prischla prezývka „zabijak vlajkových lodí“. Ako už z názvu zariadení plynie, tak jeden je „väčší“ a druhý „menší“ zabijak.

Hlavné rozdiely medzi zariadeniami sú v podobe procesora, ktorý v prípade verzie PRO je Qualcomm Snapdragon 855.V prípade K20 verzie smartfónu, zariadenie disponuje procesorom Qualcomm Snapdragon 730. Druhým rozdielom je podpora rýchleho nabíjania, 27W ku 18W, ktorá hra v prospech PRO verzie. Tá však sama o sebe nevplýva na rozdiel vo výkonnosti. Ďalšie rozdiely by ste hľadali len ťažko, nie sú.

Známy Youtube kanál „TechBeans“ si pre svojich fanúšikov pripravil video, v ktorom porovnal rýchlosť, vrátane výkonnosti vyššie spomínaných zariadení. Ako to dopadlo si môžete pozrieť nižšie vo videu.

Ako ste mohli vidieť vyššie, tak Redmi K20 PRO dopadol výrazne lepšie ako z pohľadu rýchlosti tak aj výkonnosti s výnimkou niekoľkých aplikácií, kde v prospech Redmi K20 hrala lepšia softwarová optimalizácia. Obe zariadenia sa predávajú vo viacerých online obchodoch, kde cena hrá v prospech K20 verzia, ktorá je približne o 100€ menej. Ktorú verziu zariadenia by ste vybrali a prečo?

Aktuálnu cenu zariadení si môžete pozrieť na odkaze nižšie v e-shope Geekbuying.com, ktorý ponúka možnosť doručenia bez dodatočných poplatkov prostredníctvom dopravy EU Priority Line.

Pozri aktuálnu cenu Redmi K20 PRO

Pozri aktuálnu cenu Redmi K20

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Redmi K20 Pro Remki K20 test

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close