TECH

Pozrite si po prvýkrát exkluzívne zábery interiéru elektrického nákladného auta Tesla Semi | VIDEO

Tesla Semi je bez pochýb jedným z najinovatívnejších nákladných automobilov súčasnosti. Prvýkrát sme tento nákladný automobil mohli oficiálne vidieť 16. novembra 2017 počas tlačovej konferencie kedy ho svetu predstavil samotný Elon Musk. Avšak interiér tohto nákladného automobilu bol viac menej tabu.

Interiér nákladného automobilu Tesla Semi sa podarilo zachytiť na kameru

Preto úlovok Andrewa Blacka v podobe videozáznamu interiéru možno pokladať za unikát. Nižšie na videu si môžete pozrieť exkluzívne zábery, ktoré skutočne stoja za to.

Tesla Semi je nákladný automobil z kuchyne aktuálne jednej z najznámejších automobiliek na svete – Tesla, za ktorou stojí Elon Musk. Vozidlo bolo oficiálne predstavené koncom roka 2017 a predpokladá sa, že do masovej výroby a predaja sa dostane budúci tok. Tesla Semi je elektrický kamión, ktorý dokáže na jedno nabitie prejsť vzdialenosť zhruba od 600 až po 800 kilometrov. Nabiť ho na 80% je možné za 30 minút. Samozrejme ako ani v osobnom automobile Tesla tak ani tu nechýba možnosť autopilota. Čo sa týka nákladovosti, tak údajne 1,5 kilometra jazdy bude stáť okolo 20 centov.

Zdroj: Youtube, Wikidpedia, úvodný obrázok: Youtube (Andrew Black)

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close