NávodySpravodajstvoXiaomi

Pozrite si návod, ako môžete nahrať Google služby do Xiaomi a Redmi telefónu z inej, ako globálnej distribúcie

Pomocou týchto jednoduchých krokov môžete nahrať do Xiaomi a Redmi telefónov Mobilné služby Google

Ešte v priebehu minulého roka nám do redakcie zavítal smartfón Redmi Note 8 Pro, ktorý však bohužiaľ bol z čínskej distribúcie. Inými slovami, neobsahoval Mobilné služby Google. A práve preto by sme Vám radi priniesli návod, ako je možné prostredníctvom niekoľkých jednoduchých krokov nahrať do Xiaomi alebo Redmi smartfónu Mobilné služby Google. Všetko čo k tomu budete potrebovať je smartfón a pripojenie k internetu.

Nahrajte si do Xiaomi a Redmi telefónu Mobilné služby Google

Nahranie Google služieb do Xiaomi alebo Redmi telefónu je vskutku veľmi jednoduché, len treba vedieť, kde hľadať.

Ako prvé si otvorte obchod s aplikáciami (ide o ikony GetApps).

ako nahrat do Xiaomi telefonu Mobilne sluzby Google_1 (1)
Zdroj: Vosveteit.sk

Následne si dajte vyhľadať „Google“. Po tom, ako vyhľadáte aplikácie Google, tak zrolujte úplne na spodok, kde nájdete zelenú ikonku. Kliknite na ňu.

ako nahrat do Xiaomi telefonu Mobilne sluzby Google_2 (1)
Zdroj: Vosveteit.sk

Následne sa Vám otvorí aplikácia, ktorá obsahuje inštalačný balíček služieb Google (na obrázku nižšie môžete vidieť „Open“, a to z dôvodu, že už máme Google služby nahrané v mobile). Nainštalujte ju a následne  otvorte a kliknite na kruh v strede a potvrďte aplikácii prístup k pamäti telefónu a k ďalším častiam zariadenia. Po krátkej dobe sa Vám do smartfónu nainštalujú Mobilné služby Google.

ako nahrat do Xiaomi telefonu Mobilne sluzby Google_3
Zdroj: Vosveteit.sk

Následne sa je potrebné už len prihlásiť do Google účtu. Nižšie si môžete prípadne pozrieť aj video návod.

Týmto spôsobom môžete nainštalovať Mobilné služby Google do hociktorého Xiaomi alebo Redmi telefónu, ktorý je z čínskej distribúcie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close