Novinky

Pozrite si najnovšie oficiálne videá Samsungu na ich vlajkovú loď Galaxy S9, ktorými chce upútať zákazníkov

Samsung Galaxy S9 je horúcou témou aj niekoľko dní po jeho oficiálnom uvoľnení na MWC 2018. Z marketingového hľadiska by bola teda škoda nevyužiť tento „halo efekt“ a vedia to aj samotní marketéri v Samsungu.

Samsung preto niekoľko dní dozadu vypustil do sveta sériu hands-on videí, ktorá poukazuje na vylepšené funkcionality oproti minuloročnej vlajkovej lodi S8. Videá sa zaberajú napríklad novými stereo reproduktormi, vylepšeným biometrickým zabezpečením, vyššou výkonnosťou kamery pri zhoršených svetelných podmienkach a ďalšími vlastnosťami. Prehľad videí, ktoré Samsung vypustil do obehu si môžete pozrieť nižšie.

Hands-on videá Samsungu Galaxy S9

Aktuálne sa cena smartfónu na porovnávači Hereka.sk pohybuje na úrovni okolo 950€ až 1000€. Presvedčili by vás videá vyššie ku kúpe tohto telefónu?

Zdroj: Youtube (Samsung)

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close