Pracovné ponuky
TECHNOLÓGIE

Pozrite si hrôzostrašné zábery z The Weather Channel vytvorené vo virtuálnej realite z hurikánu Florence v Karolíni

V našich končinách pojmy ako tornádo, hurikán či obdobné katastrofy sú relatívne neznámym pojmom. Vďaka bohu. To sa však netýka vybraných lokalít v rámci našej planéty. Jednou z nich je americká Karolínia, v ktorej udrel hurikán „Florence“.

Hoci viacero predpovedí predpokladalo túto hroziacou katastrofu, tak pre mnohých z nás vrátane vybraných krajín Ameriky sa jedná o pojem, ktorý  pre nich nič „neznamená“. Totiž s podobným vyčíňaním prírody sa nikdy  v praxi nestretli, ale len z médií.

Jeden z televíznych kanálov, The Weather Channel v rámci správ zakomponoval virtuálnu realitu ako to v poškodenej oblasti vyzeralo v praxi, aby priniesla autentickejšie zábery z tejto katastrofy. Nižšie si môžete pozrieť video, ktoré ukazuje túto silu matky prírody v „plnej kráse“.

Ako hodnotíte podobné katastrofy po zahliadnutí tohto videa? Vedeli ste si ich doteraz predstaviť ako vyzerajú v realite? My teda nie.

Zdroj: Youtube (The Weather Channel)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Hurikán Hurikán Florence Katastrova virtualna realita

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close