fbpx
TECHNOLÓGIEZaujímavosti

Pozrite si hrôzostrašné zábery z The Weather Channel vytvorené vo virtuálnej realite z hurikánu Florence v Karolíni

V našich končinách pojmy ako tornádo, hurikán či obdobné katastrofy sú relatívne neznámym pojmom. Vďaka bohu. To sa však netýka vybraných lokalít v rámci našej planéty. Jednou z nich je americká Karolínia, v ktorej udrel hurikán „Florence“.

Hoci viacero predpovedí predpokladalo túto hroziacou katastrofu, tak pre mnohých z nás vrátane vybraných krajín Ameriky sa jedná o pojem, ktorý  pre nich nič „neznamená“. Totiž s podobným vyčíňaním prírody sa nikdy  v praxi nestretli, ale len z médií.

Jeden z televíznych kanálov, The Weather Channel v rámci správ zakomponoval virtuálnu realitu ako to v poškodenej oblasti vyzeralo v praxi, aby priniesla autentickejšie zábery z tejto katastrofy. Nižšie si môžete pozrieť video, ktoré ukazuje túto silu matky prírody v „plnej kráse“.

Ako hodnotíte podobné katastrofy po zahliadnutí tohto videa? Vedeli ste si ich doteraz predstaviť ako vyzerajú v realite? My teda nie.

Zdroj: Youtube (The Weather Channel)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close