Windows 10 MobileZariadenia

Pozrite si ďalšie video ukazujúce smart hodinky Nokia Moonraker, ktoré na svoju dobu boli revolučnými

Koncom marca sme vám priniesli report o hodinkách Nokia Moonraker, ktoré Microsoft schoval do zásuvky po akvizícii Nokie. Dôvodom bolo to, že hoci hodinky boli defakto pripravené do ostrého predaja, tak v Microsofte uprednostnili produktovú kategóriu Band zariadení, ktoré v tom čase boli prichystané na uvedenie na trh.

Nokia Moonraker, hodinky ktoré mali byť predstavené spolu s Lumiou 930

Najnovšie sa na internet dostalo video, ktoré tieto hodinky zachytáva o niečo podrobnejšie, pričom jeho autori hovoria o tom, že hodinky boli softvérovo aktualizované. Ako nižšie môžete vidieť, tak oproti poslednému reportu, toto video ide do oveľa väčšej hĺbky a ukazuje nám v podstate celé rozhranie systému ako aj ich funkcionality.

Nokia Moonraker mali byť hodinky so štvorcovým LCD displejom s rozlíšením 240 x 190 bodov. Nechýbali im funkcionality ako je napríklad NFC, Gyroskop a ďalšie. Hodinky mali byť predstavené spolu s Lumiou 930.

Mimochodom, redaktori portálu protobetatest.com, ktorí majú hodinky k dispozícii, sa v závere reportu hrajú s myšlienkou, že by sa mohli dostať tieto hodinky na trh. Či sa tak stane je však dnes otázne a s veľkou pravdepodobnosťou takmer nereálne, ale na druhej strane si všimnite dátum a čas na hodinkách, ktorý je defakto z pred pár dní. Inými slovami, niečo možno na fabuláciách redaktora môže byť aj pravda.

Zdroj: Youtube (protobetatest.com)

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close