APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Pozrite si 10 bezplatných a najtrendovejších aplikácií, ktoré v týchto dňoch Slováci sťahujú najviac

Toto je 10 najtrendovejších aplikácií a hier medzi Slovákmi

Posledné týždne sú pre mnohých z nás oveľa náročnejšími, ako pominulé mesiace, či roky. Dôvody, prečo tomu tak je, určite netreba nikomu zvlášť vysvetľovať. Spolu s vypätejšou situáciou, sa mení aj používateľské správanie ľudí. Nižšie sme si pre Vás pripravili 10 bezplatných a najtrendovejších aplikácií, ktoré Slováci sťahujú v posledných dňoch najviac. Zoznam aplikácií sme vytvorili na základe služby Similarweb.com, ktorá monitoruje viaceré odvetvia online priestoru.

ZOOM Cloud Meetings

Prvou aplikáciou je Zoom Cloud Meetings. Asi nikoho neprekvapí, že aktuálne tomuto rebríčku dominuje aplikácia, ktorá slúži primárne na online stretnutia. Využívaná je hlavne rôznymi spoločnosťami, aby dokázali koordinovať prácu svojich zamestnancov. Aplikácia ponúka videokonferencie, online schôdze, skupinové zasielanie správ a ďalšie obdobné služby, spojené so zvyšovaním efektivity práce na diaľku.

ZOOM Cloud Meetings
ZOOM Cloud Meetings
Developer: zoom.us
Price: Free

Microsoft Teams

Microsoft Teams je aplikácia z rovnakého súdka, ako to bolo v prípade aplikácie ZOOM. Aplikácia sa okrem funkcií vyššie chváli ešte prepojením s Office 365. Okrem iného ponúka aj prepracovaný manažment projektov.

com.microsoft.teams&gl=SK

Blend It 3D

Blend It 3D je ďalšou aplikáciou, tentokrát však určenou pre tých najmenších, ktorá je aktuálne jednou z najtrendovejších aplikácií medzi Slovákmi. Ide o veľmi jednoduchú hru, v ktorej vyrábate kokteily. Niektoré z nich sú viac a iné zas menej bizarnými. Aby to nebolo tak jednoduché, tak si zároveň musíte dávať pozor na to, aby ste sa pri ich výrobe nezranili.

Blend It 3D
Blend It 3D
Developer: SayGames
Price: Free+

Perfect Cream

Pozeráte sa aj Vy s obdivom na polevy na tortách či koláčoch? Nuž, Perfect Cream je hrou, ktorá Vás utvrdí v tom, že vskutku ide o náročnú prácu, ktorú je lepšie zveriť profesionálom.

Perfekte Sahne
Perfekte Sahne
Developer: Playgendary Limited
Price: Free+

TikTok

5. najtrendovejšou aplikáciou medzi Slovákmi je aplikácia TikTok. Ide o jednu z najrýchlejšie rastúcich sociálnych sietí, ktorá oslovuje čoraz viac mladých ľudí. Funguje na tom princípe, že používatelia medzi sebou zdieľajú krátke 15 sekundové videá, ktoré sú prevažne zábavného charakteru.

TikTok
TikTok
Developer: TikTok Inc.
Price: Free+

Gardenscapes

Gardenscapes je hrou, ktorá zbiera jednu úspešnú recenziu za druhou. Ide o hru, v ktorej sa ocitnete v úlohe „reštaurátora“ záhrad. Podarí sa Vám obnoviť slávu zničených záhrad?

Gardenscapes
Gardenscapes
Developer: Playrix
Price: Free+

EduPage

EduPage je aplikácia, ktorá je určená primárne pre učiteľov, rodičov a žiakov škôl. Vo svojej podstate slúži na to, aby doručila svojim používateľom potrebné učivo z rôznych predmetov (napríklad matematika, Slovenčina, Angličtina, biológia,…). Okrem iného vo všeobecnosti elektronizuje vzdelávací systém a umožňuje rodičom sledovať výkony svojich detí. Ako už asi tušíte, tak medzi žiakmi moc populárnou nie je.

EduPage
EduPage
Price: Free

Messenger

Messenger je aplikáciou, ktorú pravdepodobne netreba nikomu zvlášť predstavovať. Ide o dodatočnú službu k najväčšej sociálnej sieti na svete, prostredníctvom ktorej môžete komunikovať so svojimi priateľmi.

Hitmasters

Prvú desiatku najtrendovejších aplikácií uzatvára celkom „funky“ hra Hitmasters. V hre musíte plniť rôzne logické hádanky, ako zasiahnuť napríklad rôzne predmety, aby ste zneškodnili svojho protivníka, aby to však nebolo také jednoduché, tak budete mať obmedzenú muníciu a každou prejdenou úrovňou, hádanky sú náročnejšie.

Treffermeister
Treffermeister
Developer: Playgendary Limited
Price: Free+

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky