SpravodajstvoXiaomi

Pozrite sa unboxing video smartfónu Xiaomi Mi 9T, ktoré poukazuje na kľúčové vlastnosti zariadenia

Smartfón Xiaomi Mi 9T bol oficiálne predstavený len pre niekoľkými dňami. Jedná sa o vernú kópiu zariadenia Redmi K20, ktorému prischla prezývka „Zabijak vlajkových lodí“.

Zariadenie prináša na trh hardware a technológie, ktoré by sme len veľmi ťažko hľadali v telefónoch s cenovkou okolo 330€. Napríklad novú generáciu skeneru odtlačkov prstov umiestenú v AMOLED displeji s rozlíšením 2340 x 1080 bodov, podporu rýchleho nabíjania do 18W, 4000mAh, 20MP selfie pop-up kameru, ktorú dopĺňa trojica snímačov umiestnených v zadnej stene (48MP + 13MP + 8MP) a podobne. Nižšie si môžete pozrieť unboxing video vytvorené samotnou spoločnosťou Xiaomi, ktoré poukazuje na kľúčové vlastnosti zariadenia.

Unboxing video Xiaomi Mi 9T

Xiaomi Mi 9T. Odporúčaný TYP dopravy bez ďalších poplatkov EU Priority Line

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close