AutáSpravodajstvo

Pozrite sa na novú Škodu Octaviu vo verzii Sportline. Páči sa vám? Vyzerá super!

ŠKODA ešte viac rozširuje pestrú paletu modelov áut OCTAVIA.

Škodovka vo všeobecnosti patrí medzi populárných výrobcov automobilov a to nielen v našom regióne, ale aj v ďalších častiach sveta. Jedným vôbec z najpopulárnejších modelov je Škoda Octavia, ktorá oslovuje z roka na rok čoraz viac záujemcov o nový automobil.

Octavia Sportline 2021

Najnovšie Škoda prostredníctvom svojich stránok zverejnila bližšie informácie okolo novej Octavii vo verzii Sportline, ktorá vyráža nielen svojim vzhľadom, ale aj špecifikáciami, dych.

„ŠKODA ešte viac rozširuje pestrú paletu modelov OCTAVIA a po novom ponúka štvrtú generáciu svojho najpredávanejšieho modelu v dynamickej verzii SPORTLINE. Tá spadá medzi výbavové stupne Style a vrcholnú športovú verziu RS. Zaujme čiernymi prvkami exteriéru, trojramenným multifunkčným športovým volantom alebo športovými sedadlami s integrovanou hlavovou opierkou a čalúnením ThermoFlux.“ Píše spoločnosť na svojich stránkach.

Spoločnosť v rámci publikovanej tlačovej správy ďalej píše, že nová Octavia je k dispozícii s výkonnými zážihovými i vznetovými motormi a vo verzii s pohonom na zemný plyn (CNG), okrem toho aj v plug-in a mild-hybridných verziách a s pohonom predných alebo všetkých kolies. Inými slovami, na svoje si príde skutočne každý.

„Výkon sa pohybuje v rozmedzí od 85 kW (115 PS) do 150 kW (204 PS). Motor 1,5 TSI s výkonom 110 kW (150 PS) možno na želanie objednať so 7-stupňovou DSG automatickou prevodovkou a mild-hybridným ústrojenstvom, zatiaľ čo motor 2,0 TSI s výkonom 140 kW (190 PS) a DSG automatickou prevodovkou je dostupný s pohonom všetkých kolies. Výkon vozidla OCTAVIA iV SPORTLINE s plug-in hybridným pohonom predstavuje 150 kW (204 PS); verzia G-TEC s pohonom na stlačený zemný plyn (CNG) disponuje 96 kW (130 PS). Motor 2,0 TDI možno objednať s výkonom 85 kW (115 PS) alebo 110 kW (150 PS). Vznetový motor s výkonom 85 kW možno na želanie vybaviť DSG automatickou prevodovkou, rovnako ako aj silnejšiu verziu s výkonom 110 kW, ktorá je navyše dostupná s pohonom všetkých kolies.“ píše Škodovka na svojich stránkach.

Prejdime však samotnému vzhľadu, ktorý si môžete pozrieť prostredníctvom fotografií nižšie.

Ako sa vám páči nová Octavia Sportline? Dajte nám vedieť váš názor nižšie v komentároch.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close