NávodyNovinky

Pozrite sa čo o vás všetko vie „Veľký brat“ Google. Takto zistíte, ktoré dáta o vás zbiera | NÁVOD

Internet a Google, pre mnohých ľudí sú tieto dve slová synonymom. Zaujímalo vás niekedy čo všetko o vás spoločnosť Google vie? Nižšie vám prinášame jednoduchý tip ako je možné zistiť informácie, ktoré o vás Google eviduje.

Čo všetko o mne vie Google? Takto to zistíte

 • Otvorte si váš e-mailový účet Google.
 • Kliknite  teraz na položku Aplikácie Google a vyberte možnosť „Môj účet“.

  Zdroj: vlastný

 • Následne sa vám otvorí okno s názvom “Ovládanie, ochrana a zabezpečenie účtu na jednom mieste”, v rámci ktorého v ponuke nižšie nájdete možnosť “Moja aktivita”. Odkliknite „Prejsť na stránku moja aktivita“.

  Zdroj: vlastný

 • Potom ako si otvoríte danú stránku tak v ľavom paneli si môžete filtrovať vybrané aktivity, ktoré sa zobrazujú na „nástenke“ v strednej časti obrazovky. Napríklad ak zvolíte položku „Iná aktivita na Google“ tak Vám rozhranie ponúkne možnosť zobrazenia histórie vašej polohy, možnosti prispôsobenia reklám a podobne.
  Zdroj: vlastný

   

Ste prekvapený informáciami, ktoré o vás Google zbiera alebo ste niečo podobné očakávali? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Pexels.com

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close