SpravodajstvoXiaomi

Pozrite sa, ako vyzerá „vyzlečený“ smartfón Redmi K30 Pro. Páči sa Vám?

Transparentná zadná stena smartfónu Redmi K30 Pro pristane. Čo poviete?

Spoločnosť Xiaomi v nadväznosti na predstavenia svojich vlajkových smartfónov vydáva aj edície „Transparent“, resp. „Explorer Edition“, ktoré ponúkajú priesvitnú  zadnú stenu. Túto „tradíciu“ spoločnosť začala so zariadením Mi 8, a neskôr pokračovala so zariadením Mi 9 a Mi 10, ktorú sme mohli vidieť relatívne nedávno.

Redmi K30 Pro s priesvitnou zadnou stenou? Prečo nie!

Najnovšie jeden zo zamestnancov spoločnosti Xiaomi, Daniel. D, ktorý je produktovým manažérom a zároveň hovorcom spoločnosti, zdieľal prostredníctvom sociálnej siete Twitter niekoľko obrázkov zariadenia Redmi K30 Pro s priesvitnou zadnou stenou, ktoré odhaľujú „vnútornosti“ smartfónu. Ako môžete vidieť nižšie, hoci fotografie neodhaľuje toho veľa, s výnimkou batérie a technológie bezdrôtového nabíjania, tak ja napriek tomu je vcelku radosť pozerať sa na obnažený chrbát smartfónu.

Spoločnosť Xiaomi zatiaľ túto verziu zariadenia oficiálne nepredstavila, ale ako sa hovorí, „čo nie je, tak môže byť“.

Ako sa Vám páči? Nám neskutočne!

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close