SpravodajstvoXiaomi

Pozrite sa, ako vyzerá úvodná animácia, ktorá nás bude sprevádzať pri zapínaní zariadenia s MIUI 12.5 nadstavbou

Nová animácia má transparentný efekt na písmenách MIUI a zároveň je prítomný aj úplne nový zvuk

MIUI 12.5 nadstavba nepriniesla len vylepšenia z pohľadu bezpečnosti, či nových funkcií, ale aj nové a plynulejšie animácie. Druhým dychom však treba dodať, že publikované náhľady spoločnosťou Xiaomi, neodhalili toho mnoho.

Nová animácia je prítomnou aj v prípade zapínania zariadenia

Zmenami prešlo viacero častí rozhrania smartfónu vrátane animácie zapínania zariadenia. Našťastie už je dostupná vývojárska verzia nadstavby a plynúcim časom sa budú na povrch dostávať nové informácie o nadstavbe.

Jednou z takýchto informácií je aj úvodná animácia, ktorá nás bude sprevádzať pri každom zapnutí smartfónu, na ktorú upozorňuje portál xiaomiadictos.com.

Ako môžete vidieť nižšie na videu, nová animácia má transparentný efekt na písmenách MIUI a zároveň je prítomný aj úplne nový zvuk, ktorý bude charakteristický pre všetky smartfóny spoločnosti Xiaomi bežiace na MIUI 12.5.

Táto nová animácia dorazí, keď budú zariadenia inovované na MIUI 12.5, to znamená, že to potrvá ešte nejaký ten mesiac. Očakáva sa, že prvá stabilná verzia pre prvé smartfóny dorazí až v apríli 2021. Najprv bude nadstavba dostupnou pre čínske verzie ROM a následne pre globálne.

V každom prípade, páči sa vám nová animácia? Mimochodom, ak by ste si chceli pozrieť kompletný prehľad noviniek, ktoré aktualizácia priniesla, tak vám dávame do pozornosti článok, v ktorom sme sa venovali tejto téme podrobnejšie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close