Spravodajstvo

Pozrite sa, ako vyzerá tmavý režim na Facebooku

Na internete sa objavili ďalšie náhľady tmavého režimu z najväčšej sociálnej siete na svete – Facebooku. Pozrite sa, ako by mal vyzerat.

Ešte koncom októbra minulého roka sme Vám priniesli správy o tom, že spoločnosť Facebook začína s aktívnym testovaním nového vzhľadu rozhrania. Začiatkom januára sme zas písali o tom, že Facebook začal distribuovať nový vzhľad širšej škále používateľov. Upozornil nás na to jeden z čitateľov nášho portálu, ktorý zaznamenal zmeny v vzhľade.

Pozrite sa, ako vyzerá tmavý režim na Facebooku

Najnovšie zahraničný portál 91mobiles.com priniesol niekoľko ďalších obrázkov tmavého režimu, ktorý sa mal začať zjavovať ďalšej várke ľudí. Okrem samotnej zmeny farebnosti schémy môžete na obrázkoch nižšie vidieť aj nové usporiadanie jednotlivých prvkov naprieč stránkou. Nižšie si môžete pozrieť niekoľko obrázkov z nového rozhrania.

Chcete vyskúšať tmavý režim už dnes?

Áno, tmavý režim je možné manuálne vynútiť prostredníctvom prehliadača Google Chrome a jeho skrytých experimentálnych nastavení. Treba však dodať, že nejde o 100% identický tmavý režim ako ponúka Facebook, ale minimálne Vám môže dať bližšiu a dôveryhodnú predstavu, ako vyzerá v praxi. Môžete tak spraviť prostredníctvom nasledovných krokov nižšie.

 • Otvorte si prehliadač Google Chrome a do adresného riadka vložte adresu: „chrome://flags/#enable-force-dark(pozn. redakcie: postup platí rovnako pre počítače tak aj pre smartfóny).
 • Následne nastavte ako východziu pozíciu „enabled“.

  vynutenie Tmaveho rezimu_google chrome
  Zdroj: Vosveteit.sk

 • Reštartuje internetový prehliadač.
 • Hotovo.

  vynutenie Tmaveho rezimu_google chrome_2
  Zdroj: Vosveteit.sk

Treba však povedať, že pomocou tohto postupu vynútite tmavý režim na všetkých internetových stránkach. Rovnakým postupom ho môžete následne aj deaktivovať, stačí len zvoliť možnosť „Default“ alebo Disabled.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close