NávodySpravodajstvoXiaomi

Pozrite sa, ako si môžete v Xiaomi telefónoch pozrieť, koľko fps máte pri hraní hier

Herný režim ponúka viacero zaujímavých funkcionalít a informácií. Jednou z nich aj informácia o fps

Hranie hier prostredníctvom našich smartfónov je čoraz viac populárnejšie medzi používateľmi. „Pioniermi“, ktorí mobilné hry povzniesli na novú úroveň, sú hry ako Call of Duty Mobile, Garena Free Fire, Fortnite Pubg Mobile, a ďalšie obdobné hry, ktoré sú dobre známymi aj pre hráčov počítačových hier. Spolu so zlepšovaním kvality herného zážitku na smartfónov, mnohí z nás začali sledovať viacero hodnôt, ktoré poznáme z počítačov. Jednou z nich je aj fps, teda „frame per second“. Inými slovami, ide o hodnotu, ktorá hovorí o počte obrázkov za sekundu.

Ako si môžete pozrieť na Xiaomi telefónoch fps?

Odmeranie fps, teda počtu obrázkov za sekundu, v prípade hier na Xiaomi telefónoch, nie je vôbec náročné. Za týmto účelom je možné využívať vstavanú službu Game Turbo, resp. Herný režim.

Samotný režim môžete spustiť prostredníctvom cesty Nastavenia > Špeciálne funkcie, kde spustite režim Game Turbo.

Následne si pustite prostredníctvom tejto sekcie hru, ktorú chcete hrať. V našom prípade to je Feedoeed.

Xiaomi_herny rezim_fps_3
Zdroj: Vosveteit.sk

Potom, ako spustíte hru, tak prostredníctvom ľavej hornej časti obrazovky môžete vyvolať ponuku herného režimu. Kde následne okrem iného uvidíte aj informáciu o fps. Viď obrázok nižšie.

zistenie fps pri hrani hier_Xiaomi_rezim turbo
Zdroj: Vosveteit.sk

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close