NávodyXiaomi

Pozrite sa, ako si môžete v Xiaomi smartfóne zostrihať časť pesničky a nastaviť ju ako tón zvonenia

Nezaberie vám to viac ako 30 sekúnd

Xiaomi telefóny v sebe schovávajú viacero chytrých aplikácií a funkcionalít. Nedávno sme vám napríklad ukázali, ako môžete vytvoriť z ľubovoľnej aplikácie plávajúce okno nad ostatnými aplikáciami. Alebo ako si môžete zapnúť tmavý režim v aplikáciách, ktoré ich vôbec nepodporujú. Tých funkcionalít, ktoré nadstavba a vstavané aplikácie spoločnosti Xiaomi ponúkajú, je vskutku neúrekom. Dnes by sme vás chceli upozorniť na jednu z ďalších, dobre schovaných funkcionalít, ktorú bezpochyby mnohí využijú.

Takto môžete zostrihať pesničku a nastaviť si ju ako tón zvonenia

Hoci Xiaomi telefóny ponúkajú desiatky systémových zvonení, tak mnohí z nás radšej uprednostnia nejakú pesničku od obľúbeného interpreta, ako tón zvonenia. Zatiaľ čo vo väčšine prípadov pri nastavovaní tónu zvonenia je možnosť iba nastavenia iba od začiatku, tak vstavaná aplikácia Hudba ponúka možnosť jej orezania. 

Otvorte si teraz aplikáciu Hudba od Xiaomi.  V prípade, ak by ste nevedeli, ktorá aplikácia na ovládanie hudby je vstavanou, tak nižšie na obrázku sa môžete pozrieť na ikonu aplikácie.

Xiaomi_aplikacia hudba_nastavenia tonu zvonenia_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Teraz si vyhľadajte pesničku, ktorú by ste chceli nastaviť ako tón zvonenia. Následne ju otvorte a kliknite na možnosť nožníc. Systém vám potom povolí vyznačiť požadovaný začiatok a koniec piesne, ktorý môžete následne nastaviť ako tón zvonenia. 

Páčil sa vám návod? Podporte ho zdieľaním na sociálnych sieťach, prípadne nám dajte Like na Facebooku.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close