APLIKÁCIE A HRYNávody

Pozrite sa, ako si môžete stiahnuť zo Spotify playlist s hudbou a počúvať ju v inej aplikácii

Pozrite sa, ako môžete preniesť zoznamy hudby zo služby Spotify do inej hudobnej aplikácie.

Približne mesiac dozadu sme vám ukázali aplikáciu, ktorá je schopnou priniesť do každého Android zariadenia dotykové gesto poklepania po chrbte smartfónu. Túto funkciu umožňuje vytvoriť aplikácia Tap Tap, ktorú však v obchode Google Play nenájdete. Dnes by sme vás chceli upozorniť na ďalšiu aplikáciu z podobného súdka. Ide konkrétne o aplikáciu SpotaFree.

Preneste si Playlist zo Spotify do inej aplikácie

SpotaFree je aplikáciou, ktorú rovnako v Google Play obchode nenájdete. Vo svojej podstate slúži na to, že umožňuje používateľom stiahnuť do svojho zariadenia ľubovoľné zoznamy hudby, ktoré má používateľ vytvorené, resp. ktoré sleduje v službe Spotify. Samotnú aplikáciu si môžete stiahnuť z tohto odkazu. Odporúčame vám stiahnuť verziu SpotaFree v1.1, ktorá je k dnešnému dňu najaktuálnejšou. Po otvorení odkazu a zvolení verzie aplikácie, uvidíte 3 možnosti, odkiaľ budete môcť aplikáciu stiahnuť. Je jedno, z ktorého odkazu ju stiahnete.

Následne, ako stiahnete inštalačný súbor, tak vás aplikácie vyzve, aby ste povolili možnosť inštalácie aplikácií z iných zdrojov, ako je Google Play. Systém vás presmeruje do nastavení, kde budete musieť túto možnosť inštalácie povoliť. Následne nahrajte aplikáciu do svojho zariadenia. Pri prvom zapnutí budete zároveň musieť odsúhlasiť integráciu aplikácie do Spotify.

 

Teraz si otvorte aplikáciu Spotify a choďte do sekcie knižnica a vyhľadajte Playlist pesničiek, ktorý by ste chceli stiahnuť do zariadenia. Otvorte ho a potom kliknite na ponuku menu. Následne zrolujte ponuku k možnosti Share, teda zdieľať a skopírujte odkaz.

Teraz si v zozname aplikácií vo vašom smartfóne vyhľadajte SpotaFree. Potom, ako otvoríte aplikáciu, tak vložte do prázdneho poľa URL adresu, ktorú ste skopírovali zo Spotify a zvoľte možnosť Download, teda stiahnuť.

SpotaFree_stiahnute pensiciek_zo Spotify_8
Zdroj: Vosveteit.sk

Následne sa vám stiahne hudba, ktorú ste mali v rámci Playlistu do vášho zariadenia. Hudbu potom budete môcť počúvať v ľubovoľnej hudobnej aplikácií. Napríklad v stavanom hudobnom prehrávači vo vašom smartfóne.

Ak sa vám návod vyššie páčil, prípadne bol pre vás užitočným, tak ho podporte zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close