NávodySpravodajstvo

Pozrite sa, ako si môžete prispôsobiť vzhľad Google lišty na úvodnej obrazovke

Upravenie vzhľadu Google lišty vám nezaberie viac, ako pár sekúnd

Jedným z najviac používaných widgetov v Android smartfónoch je bezpochyby Google widget, ktorý mnohí z nás používajú za účelom rýchleho vyhľadávania informácií na internete. V základných nastaveniach ponúka preddefinovaný vzhľad, ktorý sa prispôsobuje buď svetlému, alebo tmavému režimu. Vedeli ste však, že si ho môžete prispôsobiť aj podľa seba? 

Prispôsobte si vzhľad widgetu vyhľadávania od Google

Proces prispôsobenia vzhľadu widgetu je veľmi jednoduchým a nezaberie vám veľa času. Otvorte si v prvom kroku aplikáciu Google vo vašom telefóne.

Google_nastavenie widgetu_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Následne kliknite na položku viac, v rámci ktorej vyberte možnosť „Prispôsobiť miniaplikáciu“.

Google_nastavenie widgetu_2
Zdroj: Vosveteit.sk

Potom sa vám otvorí okno s možnosťami prispôsobenia. V rámci neho budete môcť napríklad zvoliť, či chcete, aby sa vám zobrazovalo logo „G“ alebo „Google“, budete si môcť prispôsobiť zaoblenie hrán Widgetu, prípadne priesvitnosť widgetu a podobne .

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close