SpravodajstvoXiaomi

Pozrite sa, ako prebieha doručenie chytrej televízie Xiaomi Redmi TV MAX 98“: „bežný“ kuriér Vám ju nedonesie!

Partia chlapov a žeriav

Xiaomi ešte v marci predstavilo chytrú televíziu Redmi TV MAX 98“ po boku smartfónu K30 Pro. Ako už z názvu plynie, tak televízie je skutočne obrovskou, 98“ palcov je totiž takmer 250 centimetrov. Na takúto televíziu treba nie len obrovský priestor, ale aj vymyslieť, ako ju doručiť, a to obzvlášť v prípadoch, kedy výťah nie je na toľko veľký, aby sa do neho zmestila televízia. Okrem iného, treba myslieť aj na manévrovanie, ktoré vo dverách či v priestoroch s takouto televíziou určite nie je jednoduché. Zároveň treba dodať, že samotná televízie váži 70 kilogramov a jej rozmery sú 1 255 × 2 190mm.

Bez partie chlapov ju nedostanete ani z auta

Už asi každému musí byť jasné, že Vám takúto televíziu „bežný“ kuriér nedonesie. V priebehu dnešného dňa, Donovan Sung, bývali hovorca Xiaomi, zdieľal video ako prebieha doručenie takejto televízie. Ako môžete vidieť nižšie, tak na doručenie tejto televízie je v mnohých prípadoch potrebná nie len partia chlapov, ale aj žeriav.

This is one way to deliver a Redmi Smart TV MAX 98 👀 👀

Zveřejnil(a) Donovan Sung dne Pátek 10. července 2020

Nejde pritom o „výnimočný prípad“ tohto spôsobu doručenia. Aj samotné Xiaomi prostredníctvom sociálnej siete Weibo zdieľalo v minulosti status, kedy doručovali televíziu svojmu zákazníkov.  A po schodoch to veru nebolo.

dorucenie chytrej televizie xiaomi redmi 98_
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

Ako môžete vidieť nižšie na obrázkoch, Xiaomi po tom, ako doviezlo televíziu na adresu doručenia nákladným autom, tak si na pomoc muselo zavolať žeriav, aby ju dostali z vonkajšej strany budovy do priestorov zákazníka.

Len pre zaujímavosť, televíziu Xiaomi predáva približne za 2 500€.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close