SamsungSpravodajstvo

Pozrite sa, ako môžete sledovať konferenciu Galaxy Unpacked 2020, kde Samsung predstaví Galaxy S20 a Galaxy Z Flip

Predstavenie dlho očakávaných noviniek od juhokórejského Samsungu je konečne tu!

Konferencia Galaxy Unpacked 2020 je konečne tu! Technologickí nadšenci z celého sveta už dlhé mesiace napäto čakajú na najnovšie technologické výdobytky, s ktorými spoločnosť Samsung tentokrát príde. I keď sme od samotnej konferencie Galaxy Unpacked 2020 „vzdialení“ niekoľko hodín, už teraz je jasné, že sa zapíše medzi „netradičné“ konferencie juhokórejského giganta.

Čo všetko si pre nás Samsung chystá?

Spoločnosť Samsung totižto plánuje predstaviť novú sériu smartfónov Galaxy S20, medzi ktorými však nájdeme aj doteraz nevídané modely, napr. ako Galaxy S20 Ultra 5G. Juhokórejský gigant však plánuje predstaviť aj netradičný skladací smartfón Galaxy Z Flip, ale aj úplne nové bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds +, ktorými zrejme Samsung „doženie“ svojho najväčšieho konkurenta, spoločnosť Apple. Poslednou „netradičnou“ položkou na zozname bude vystúpenie zástupcov spoločnosti Google, ktorí spoločne s vývojármi Samsungu predstavia ďalšiu víziu, či nadchádzajúce aktualizácie nadstavby One UI, ktorá je postavená práve na operačnom systéme Android.

Ako sledovať konferenciu Galaxy Unpacked 2020 naživo?

Konferencia Galaxy Unpacked 2020 sa bude tradične konať v americkom San Franciscu o 11:00 miestneho času. Pre nás, Európanov, sa jedná o ideálny čas, keďže konferencia začína 11.2.2020 o 20:00 nášho, stredoeurópskeho zimného času. Z minulých rokov sme boli zvyknutí na viacero streamovacích kanálov, no Samsung na konferenciu aktuálne upozorňuje iba na svojich stránkach, kde zároveň nájdete živé vysielanie konferencie. Ak sa Samsung rozhodne pre streamovanie konferencie aj na iných platformách, určite budeme článok aktualizovať. Aktualizácia: konferenciu môžte pozerať aj naživo na platforme YouTube.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky