Pracovné ponuky
AppleSpravodajstvo

Pozrite sa, ako by mohol vyzerať nový „lacný“ iPhone SE 2

Pozrite sa, ako by mal vyzerať nástupca smartfónu iPhone SE, ktorý bol pôvodne predstavený ešte v roku 2016.

Najnovšie správy  ohľadne nových produktov spoločnosti Apple hovoria, že v prvej polovici tohto roka by sme sa mohli dočkať viacerých nových zariadení, vrátane nového 4,7“ iPhone telefónu. Malo by sa jednať o nástupcu modelu smartfónu iPhone SE, ktorý bol predstavený ešte v roku 2016.

iPhone SE 2

Podľa informácií, ktoré začali kolovať online priestorom, smartfóny by mal disponovať 4,7“ LCD displejom bez zárezov, ktorý pripomína obrazovku zariadenia iPhone 8. Konštrukčné rozmery zariadenia by mali byť približne 138,5 x 67,4 x 7,8 mm.

Portál igeeksblog.com, ktorý prišiel s videom zachytávajúcim údajný vzhľad zariadenie hovorí, že hlavný dizajnový rozdiel oproti modelu iPhone 8 by mal byť v podobe zadnej steny. Tá by v modeli iPhone SE 2 totiž mala byť vyhotovená z matného skla, tak ako je to v prípade zariadenia iPhone 11 Pro.  Okrem toho by zariadenia malo ponúknuť podporu bezdrôtového nabíjania a technológie Touch ID.

Smartfón by mal byť zároveň poháňaný procesorom A13 Bionic, ktorý sme mohli prvýkrát vidieť v súčasných vlajkových lodiach spoločnosti. Ďalšie špekulácie ohľadne zariadenia hovoria, že smartfón by mal disponovať operačnou pamäťou o kapacite 3GB (pozn. redakcie: typu LPDDR4X). Znamenalo by to, že zariadenie by malo ponúknuť dostatok výkonu na chod aj tých najnáročnejších aplikácií, ktoré sú dnes dostupné len pre tie najvýkonnejšie zariadenia z kuchyne spoločnosti. Smartfón by mal byť údajne dostupný v 2 vyhotoveniach. V 64GB verzii a v 128GB verzii a cena smartfónu by mala začínať na úrovni 399$.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Apple iPhone iPhone SE

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close