Pracovné ponuky
Xiaomi

Pozrite sa ako by mala vyzerať chytrá televízia Redmi TV

Spoločnosť Xiaomi Redmi zdieľa s fanúšikmi spoločnosti vizuál pripravovanej chytrej televízie, ktorý dáva nám dáva predstavu o dizajne.

Spoločnosť Redmi, ktorá patrí pod krídla konzorcia Xiaomi by mala 29. augusta  oficiálne predstaviť chytrú televíziu. V  priebehu dnešného dňa spoločnosť zdieľala vizuál pripravovanej televízie, ktorý nám dáva predstavu o jej výzore. Na tému  upozorňuje portál Gizmochina.com.

Ako môžete vidieť, tak dizajn televízie Redmi je veľmi jednoduchým a  v podstate sa nesie v duchu Xiaomi Mi TV s  výnimkou spodnej časti, kde je menšia „škatuľka“ (pozn. redakcie: pod logom Redmi). Pravdepodobne sa bude jednať o nejaký senzor, prípadne kameru.

Len pre zaujímavosť, CEO Redmi v  priebehu včerajšieho dňa vyhlásil, že Redmi TV nebude bežnou chytrou televíziu a že sa môžeme tešiť na jedno veľké oznámenie, ktoré  fanúšikov spoločnosti šokuje. Bližšie však nešpecifikoval o čo sa konkrétne jedná, bohužiaľ.

Televízia Redmi by mala byť dostupná v dvoch veľkostiach, a  to v 70“ verzii a vo 40“. V prípade 40“ verzie si však aktuálne nie sme ešte istí či bude predstavená v rovnaký deň. Dôvodom je, že spoločnosť aktuálne oficiálne komunikuje iba väčšiu televíziu, zatiaľ čo certifikácia televízie odhalila dve varianty. Múdrejší však budeme už o pár dní.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close