SpravodajstvoXiaomi

Pozrite sa, ako by mal vyzerať smartfón Xiaomi Mi 10

Unikla fotografia, ktorá odhaľuje vzhľad zadných kamier zariadenia Xiaomi Mi 10. Okrem toho sa do obehu dostal aj produktová fotografia.

Predstavenie nových vlajkových lodí tohto roka sa pomaly, ale isto blíži. Na pláne sú zariadenia ako Samsung Galaxy S20 (S11), Huawei P40 či Xiaomi Mi 10. Práve posledne spomínaný smartfón púta od dnešných skorých hodín pozornosť viacerých médií. Dôvodom je, že sa objavila časť   jeho údajných špecifikácií, vrátane výsledkov z testovania AnTuTu, tak aj obrázky zachytávajúce jeho dizajn. Na nové správy prezrádzajúce viac informácií o zariadení upozorňuje portál Gizmochina.com.

Prvá fotografia, na ktorú sa môžeme nižšie pozrieť by mala zachytávať 4 zadných kamier zariadenia. Ako môžete vidieť, tak kamery sú umiestnené pod sebou, teda vo vertikálnej polohe a umiestnené sú v ľavom hornom rohu zadnej steny.

Xiaomi Mi 10 zadna kamera
Zdroj: Gizmochina.com

Druhý obrázok, ktorý sa dostal do obehu zachytáva, ako predný vzhľad zariadenia, tak aj časť zadnej steny, vrátane štvorice kamier, ktoré ste mohli vidieť vyššie. Obrázok zároveň odhaľuje, že spoločnosť pokračuje vo zvyšovaní pomeru displeja k okolitým hranám, ako aj umiestnenie prednej selfie kamery. Mimochodom, na obrázku je vidieť aj logo 5G, zjavne tak zariadenie bude vybavené touto technológiou.

Xiaomi Mi 10 dizajn
Zdroj: Gizmochina.com

Ďalšie informácie, ktoré sa dostali do obehu zas hovoria o výkone smartfónu. Tie odhaľujú, že smartfón podľa AnTuTu dosiahol skóre 560217 bodov, znamenalo by to, že zariadenie by v porovnaní s dnešnými smartfónmi malo mať niečo navrch oproti tým najvýkonnejším zariadeniam. Okrem toho, screenshot nižšie odhaľuje, že smartfón by mal byť vybavený procesorom Qualcomm SM8250 (pozn. redakcie: Qualcomm Snapdragon 865 5G) v kombinácii s grafickým čipom Adreno 650.

Xiaomi-Mi-10-AnTuTu
Zdroj: Gizmochina.com

Zároveň sa špekuluje, že zariadenie príde vybavené batériou s kapacitou 4 500mAh s podporou rýchleho nabíjania do 66W (pozn. redakcie: Pro verzia zariadenia). Okrem toho displej smartfónu by mal podporovať zobrazovaciu frekvenciou do 90Hz.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close