SpravodajstvoWindows

Pozrite sa, ako bude vyzerať vynovený Skicár vo Windows 11. Páči sa vám?

Microsoft prostredníctvom stránky Unplash.com zverejnil náhľad vynovenej aplikácie Skicár, ktorá bude lemovať Windows 11.

Microsoft relatívne nedávno predstavil nový Windows 11, ktorý ja však zatiaľ dostupným len pre obmedzený počet používateľov, konkrétne pre BETA testerov. Nový systém však prináša nielen nové funkcie, ako je napríklad natívna podpora Android aplikácií, ale aj vylepšenia existujúcich funkcií a aplikácií.

Skicár vo Windows 11 dostane nový a hlavne svieži vzhľad

Najnovšie portál techsport.com upozorňuje na to, že spoločnosť Microsoft prostredníctvom svojho oficiálneho účtu na platforme Unsplash pridala snímku aplikácie Skicár, s ktorou sa budeme môcť stretnúť vo Windows 11.

Ako môžete nižšie vidieť, tak vynovený Skicár prešiel úpravou vzhľadu, kde je jasne vidieť podpis dizajnového jazyka Fluent Desing, ktorý Microsoft plynúcim časom zavádza nielen naprieč rozhraním systému, ale aj naprieč jednotlivými aplikáciami.

Na snímke je vidno, že zmenou si prešla hlavička aplikácie, ktorá po novom obsahuje odkazy na skratky „Súbor“ a „Zobraziť“ spolu s možnosťami „Späť“ a „Dopredu“. Hlavička ako taká je zároveň zreteľne oddelenou od ostatných nástrojov aplikácie. Rovnako možno bádať aj mierne upravené farby, ktoré sú v porovnaní s aktuálne dostupnou verziou aplikácie Skicár živšími. Úpravou rovnako prešli aj ikony naprieč rozhraním aplikácie, ktoré sa javia byť farebnejšími.

Windows 11 vynoveny Skicar
Zdroj: unsplash.com (Windows)

Mimochodom, aplikácia Skicár v roku 2017 „prežila svoju smrť. Stalo sa tak potom, ako Microsoft oznámil, že po 32 rokoch dáva od aplikácie ruky preč a nahradí ju novou aplikáciou Skicár 3D. Tlak zo strany používateľov však prinútil spoločnosť aplikáciu vrátiť späť „medzi živých“.

V každom prípade, ako sa vám páči nový vzhľad aplikácie Skicár? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close