HuaweiSpravodajstvo

Pozrite sa, aké aplikácie bánk sú dostupnými v obchode App Gallery od spoločnosti Huawei

Do obchodu App Gallery najnovšie pribudla aplikácia Tatra banky. Aké ďalšie aplikácie bánk sú dostupným v obchode?

Plánujete kúpu nového smartfónu od spoločnosti Huawei, ale nie ste si istý, či nájdete v obchode App Gallery aplikáciu vašej banky? Spoločnosť Huawei prostredníctvom tlačovej správy v priebehu včerajšieho dňa informovala, že v obchode najnovšie pribudla  aplikácie banky Tatra Banka. Ako sú na tom však aplikácie ostatných bánk zo Slovenska?

„Rozširovanie ponuky lokálnych aplikácií v AppGallery je našou top prioritou. Vieme, aké dôležité sú bankové aplikácie pre používateľov smartfónov. Preto sme veľmi radi, že môžeme “na palube” privítať práve Tatra Banku, ktorá patrí medzi najväčšie banky na Slovensku,” povedal David Liška, HMS Ecosystem Leader pre Huawei Slovensko.

Tieto banky nájdete v obchode App Gallery

App Gallery je obchod s aplikáciami a hrami spoločnosti Huawei, na ktorý spoločnosť prešla potom, ako boli na ňu uvalené sankcie zo strany USA. Huawei totiž aktuálne nemôže plnohodnotne využívať služby a produkty amerického pôvodu vrátane produktov a služieb, ktoré sú vyrábané americkými technológiami. Obmedzenia z pohľadu softwaru sa týkajú hlavne zariadení, ktoré boli predstavené po máji 2019. Ide tak napríklad aj o vlajkové lode spoločnosti vrátane produktovej rady smartfónov Huawei P40, či Mate 30.

Prejdime však k samotným aplikáciám bánk, ktoré môžete nájsť v obchode App Gallery. Sú nimi aplikácie bánk ČSOB, OTP, VÚB Banka a najnovšie aj Tatra Banka.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close