SpravodajstvoXiaomi

Poznáme už kompletný a oficiálny zoznam Xiaomi smartfónov, ktoré dostanú MIUI 11. Uvoľňovanie aktualizácie začne už o pár dní!

Aktualizáciu s novou nadstavbou MIUI 11 dostane celkovo 43 smartfónov Xiaomi, Redmi a Poco. Uvoľňovanie aktualizácie začne už o pár dní.

V  priebehu včerajšieho rána sme Vám priniesli report, v ktorom sme Vám priniesli informácie týkajúce sa dostupnosti MIUI 11 nadstavby (prevažne) pre smartfóny Redmi, ktoré zverejnila indická pobočka spoločnosti Xiaomi. Článok sme ukončili s  dodatkom, že v priebehu dňa by mali byť doplnené  ešte informácie ohľadne dostupnosti nadstavby aj pre ďalšie smartfóny, z ktorých najzaujímavejšou informáciou pre väčšinu z nás bude dostupnosť nadstavby pre zariadenia výlučne s logom Xiaomi. Tak sa aj stalo.

MIUI 11 prichádza

Spoločnosť Xiaomi prostredníctvom svojej oficiálnej internetovej stránky  zverejnila kompletný zoznam zariadení, pre ktoré bude aktualizácia dostupná. Spoločnosť plánuje uvoľniť aktualizáciu celkovo pre 43 zariadení v  3 fázach. Prvá fáza pritom začne už o pár dní, konkrétne od 22. októbra a potrvá do 31. októbra. Inými slovami, prví majitelia smartfónov  od spoločnosti Xiaomi (a ich dcérskych spoločností) dostanú aktualizáciu s najnovšou nadstavbou MIUI 11 už o pár dní.

Dostupnosť aktualizáciu MIUI 11

Fáza 1

Fáza 2

Fáza 3

MI 9 SEMi 9Redmi Note 8
Redmi K20/ Mi 9TRedmi K20 Pro/ Redmi 9T ProRedmi Note 8 Pro
Redmi Y3Mi 9 LiteRedmi 8
Redmi Note 7Mi MIX 2Redmi 8A
Redmi Note 7SMi MIXRedmi Note 6 Pro
Redmi Note 7 ProMi 6Redmi 7A
Redmi 7Mi Note 3
Redmi 7AMi Note 2
Mi 8 ProMi Max 2
Mi 8Mi Play
Mi 8 LiteRedmi 6 Pro
MI MIX 3Redmi 6
MI MIX 2SRedmi 6A
POCO F1/ POCOPHONE F1Redmi Note 5 Pro
Redmi Note 5
Redmi S2/Y2
Redmi Note 5A Prime / Y1
Redmi Note 5A / Y1 Lite
Redmi 5 Plus
Redmi 5
Redmi 5A
Redmi Note 4x
Redmi 4X

Ako môžete vidieť v  tabuľke vyššie, tak spoločnosť sa chystá aktualizovať širokú paletu zariadení, od starších a menej výkonných zariadení až po vlajkové lode. Predpokladaný termín dostupnosti MIUI 11 pre 2.-várku zariadení Xiaomi/Redmi je od začiatku novembra po prvú plovicu novembra. V prípade 3.-várky môžeme očakávať dostupnosť aktualizácie v decembri tohto roka.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Dostupnosť aktualizácie MIUI 11 Pocophone F1 Redmi Xiaomi

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close