fbpx
SpravodajstvoXiaomi

Poznáme prvý smartfón od Xiaomi, ktorý dostane Android 10

CEO spoločnosti Xiaomi Redmi, Lu Weibing zdieľal na sociálne sieti Wiebo informáciu, že Redmi K20 Pro bude prvým smartfónom s Androidom 10.

V priebehu včerajšieho dňa spoločnosť Google oficiálne uvoľnila nový Android 10. Podľa očakávania bol uvoľnený pre zariadenia Google Pixel. Čo sa týka ostatných výrobcov, tak dostupnosť sa bude bezpochyby líšiť. Podľa  štúdie vypracovanej spoločnosťou Counterpoint, tými “najrýchlejšími” spoločnosťami, ktoré aktualizujú svoje zariadenia na najnovšiu verziu Androidu patria firmy ako Nokia, Samsung, Huawei a Xiaomi. A práve posledne menovaná spoločnosť prostredníctvom CEO dcérskej spoločnosti Redmi ohlásila, že prvým zariadením s novým Androidom 10 bude smartfón Redmi K20 Pro. Na tému upozorňuje portál XiaomiToday.com.

Pozri si aktuálnu cenu smartfónu Redmi K20 Pro so 8GB/128GB s dopravou EU Priority Line bez ďalších poplatkov

Prvým smartfónov od Xiaomi, ktorý dostane Android 10 je Redmi K20 Pro

CEO spoločnosti Redmi, Lu Weibing, informoval prostredníctvom sociálnej siete Weibo verejnosť, že prvým zariadením, ktoré dostane najnovšiu verziu Androidu 10 je smartfóm Redmi K20 Pro.

Xiaomi Redmi K20 Pro Android 10
Zdroj: Weibo (Lu Weibing)

Redmi K20 Pro je vlajkovou loďou spoločnosti Xiaomi Redmi. Zariadenie je poháňané procesorom Qualcomm Snapdragon 855 v kombinácii s grafickým čipom Adreno 640, 6GB/8GB RAM a 64GB/128GB úložným priestorom. Smartfón je zároveň vybavený tromi kamerami umiestnenými v zadnej stene zariadenia s hlavným 48-megapixelovým snímačom. Čerešničkou na torte je skener odtlačkov prstov v displeji.

Pozri si aktuálnu cenu smartfónu Redmi K20 Pro so 8GB/128GB s dopravou EU Priority Line bez ďalších poplatkov

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close