Zariadenia

Poznáme predpokladaný dátum predstavenia Nokie 9, ktorá by mala prísť s 5 šošovkami

Nokii 9 sme mohli počuť toho relatívne veľa. Prvé zmienky o nej začali brázdiť zákulisie koncom roka 2017 kedy bol predstavený smartfón Nokia 8. Neskôr spoločnosť HMD predstavila smartfón Nokia 8 Sirocco, ktorému viacerí dávali prívlastok 9.

Nokia 9 by mala byť predstavená v 1. kvartáli 2019

Najnovšie podľa zákulisných správ, ktoré sa šíria ako blesk sa začalo hovoriť o tom, že spoločnosť HMD by mala predstaviť Nokiu 9 vo februári roku 2019, konkréte na MWC 2019.

Zatiaľ však tieto informácie neboli oficiálne potvrdené samotnou spoločnosťou. S informáciami prišiel kanál „Nokia anew“ na sociálnej sieti Twitter odvolávajúci sa na zdroje priamo zo spoločnosti , ktorý už viackrát úspešne predpovedal plány spoločnosti.

Nokia 9 by mal byť výnimočný smartfón, ktorý sa bude už na prvý pohľad odlišovať od konkurencie. Má priniesť totiž nie 2 alebo 3 šošovky, ale rovno 5 pričom každá šošovka bude mať svoj vlastný účel. Ďalej sa predpokladá, že smartfón ponúke procesor Snapdragon 855, ktorý by mal byť čoskoro oficiálne predstavený spoločnosťou Qualcomm.

Zdroj: Nokia anew via gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close