SpravodajstvoXiaomi

Poznáme oficiálny dátum predstavenia smartfónu Xiaomi Redmi Y3 s 32MP selfie kamerou

Keď selfie tak poriadnu. Tak týmto mottom sa pravdepodobne riadila spoločnosť Redmi pri navrhovaní nového zariadenia, ktorá patrí pod krídla konzorcia Xiaomi. Tá totiž už čoskoro predstaví smartfón, ktorý osloví hlavne milovníkov selfie fotografií.

Redmi Y3, smartfón, ktorý zaujme selfie maniakov

Už o pár dní by mal byť oficiálne predstavený nový smartfón – Redmi Y3, ktorý zaujme hlavne prednou kamerou. Konkrétne by sa tak malo stať 24.04.2019. Informoval o tom Manu Kumar Jain, popredný predstaviteľ spoločnosti Xiaomi (India), prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Aktuálne nie je známa cena zariadenia ako ani ďalšie informácie týkajúce sa špecifikácií. Poznáme len niekoľko útržkov, ktoré sa zakladajú na špekuláciách. Jediná oficiálna informácie o zariadení, okrem 32MP Selfie kamery je, že telefón bude odolný voči ošpliechaniu vodou.

Zdroj: Twitter

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close