SpravodajstvoWindows

Poznáme oficiálny dátum dostupnosti Windows 10 Creators Update aktualizácie potvrdený Microsoftom

Predvčerom sme vám priniesli článok, v ktorom sme vás informovali o možnosti aktualizácie vášho Windows 10 systému na Creators Update aktualizáciu, avšak stále sa nejednalo o oficiálnu verziu OS. V rámci článku sme spomínali aj to, že Microsoft pravdepodobne aktualizáciu prinesie v prvej polovici apríla, 11.4. Tieto informácie teraz spoločnosť aj potvrdila, preto ak ste sa teda nepustili do „neoficiálnej“ verzie aktualizácie, potrvá to už len niekoľko dní kým dorazí.

Pretých, ktorí nevedie čo očakávať od aktualizácie, tak Microsoft si pre nás pripravil viacero vychytávok, napríklad prináša 3D a zmiešanú realitu pre každého, natívnu možnosť živého zdieľania hier cez BEAM, nové funkcie do prehliadača Microsoft Edge a ďalšie novinky. Firemným zákazníkom prinesie napríklad dodatočné ochranné zabezpečenia.

Zdroj: Microsoft

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close