Pracovné ponuky
Zariadenia

Poznáme krajiny v ktorých bude dostupné zariadenie Surface Go. Na zozname je aj Slovensko

O novom zariadení Surface Go od spoločnosti Microsoft sme Vás informovali už viackrát. Jedná sa o verziu Surface tabletu, ktorý má byť dostupný masám, pretože jeho cena je výrazne nižšia, ako cena jeho výkonnejších „bratov“. Novšia, menšia, ľahšia a hlavne lacnejšia verzia Surface tabletu sa má na pulty predajní dostať už behom tohto augusta, no do tohto momentu nikto z nás nevedel, v ktorých krajinách bude toto zariadenie naozaj dostupné.

Nové Surface Go bude dostupné aj na Slovensku

Zdroj: windowslatest.com

Keďže Slovensko nedisponuje oficiálnym kamenným, alebo online Microsoft obchodom, je takmer vždy naozaj ťažké určiť, či bude nové zariadenia od Microsoftu ponúkať aj niektorí z mnohých slovenských internetových predajcov. Chvalabohu, vďaka jednému z najväčších e-shopov na Slovensku (Alza.sk) sa naša krajina zapíše do celosvetového zoznamu, kde sa bude predávať nové zariadenie Surface Go. Toto je oficiálny zoznám krajín, kde sa dá už teraz Surface Go predobjednať prostredníctvom kamennej alebo online predajne Microsoftu. (Na zozname sa nenachádzajú krajiny, v ktorých sa bude Surface Go predávať iba v neoficiálnych e-shopoch): USA, Austrália, Nový Zéland, Kanada, Hongkong, Veľká Británia, Írsko, Francúzsko, Rakúsko, Nemecko, Belgicko, Luxembursko, Holandsko, Švajčiarsko, Dánsko, Fínsko, Nórsko, Švédsko, Poľsko, Taiwan, Taliansko, Portugalsko, Španielsko, Malajzia a Thajsko.

Zdroj: windowslatest.com

Cena a dátum naskladenia

Na základe informácií od jediného momentálneho predajcu nového Surface Go na Slovensku (Alza.sk) to vyzerá tak, že sa Surface Go naskladní už v auguste. Cena variantu s 4GB RAM je 465 eur a cena silnejšej varianty s 8GB RAM je na hranici 619 eur. Jedná sa iba o klasické WiFi verzie, pretože LTE verzie týchto zariadení budú dostupné až o niekoľko týždňov/mesiacov neskôr. Samozrejme, ich cena bude o niečo vyššie, ako cena vyššie uvedených variantov.

Zdroj: windowslatest.com, Alza.sk, úvodný obrázok (Produktová fotografia)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close