Xiaomi

Poznáme kompletné špecifikácie smartfónu Redmi Note 8 Pro

Deň pred oficiálnym predstavením zariadenia Redmi Note 8 Pro poznáme jeho kompletné špecifikácie.

Počas včerajšieho dňa boli predstavené nové chytré hodinky od Xiaomi Huami, konkrétne Amazfit GTS a Amazfit Sports Watch 3. A v priebehu zajtrajšieho dňa budú predstavené smartfóny Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro. V prípade druhého menovaného telefónu sa do obehu dostala časť fotografie produktového balenia, ktorá odhaľuje kompletné špecifikácie smartfónu.

Špecifikácie smartfónu Redmi Note 8 Pro

Telefón bude mať rozmery 161,3 x 76,4 x 8,8 mm a  vážiť bude 199 gramov. Displej smartfónu bude veľký 6,53“ s rozlíšením 2340 x 1080 bodov. Ďalej, pochváliť sa bude môcť certifikáciou TUV Rheinland, vďaka čomu budú používatelia chránení pred škodlivými modrými lúčmi, ktoré vyžarujú displeje. Displej bude typu LCD a zároveň bude chránený krycím sklíčkom Gorilla Glass 5.

Smartfón bude ďalej podľa očakávaní poháňaný procesorom Helio G90T v  kombinácii so 6GB/8GB RAM a úložným priestorom o kapacite 64GB/128GB. Smartfón by mal byť poháňaný nadstavbou MIUI 10 a Androidom 9.0.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

Telefón sa bude môcť ďalej pochváliť 4 kamerami s  hlavným objektívom Samsung GW1 so 64-megapixelovým rozlíšením a s clonou f / 1,7, 8-megapixelovým ultra širokým objektívom, 2-megapixelovou macro kamerou s ohniskovou vzdialenosťou 2-centrimetre a hĺbkovým snímačom. V prípade selfie kamery sa bude môcť smartfón pochváliť 20-megapixelovým snímačom.

Redmi Note 8 Pro by mal byť poháňaný batériou s  kapacitou 4 500 mAh s podporou rýchleho nabíjania do 18W. Smartfón by mal zároveň disponovať 3,5 jackom, NFC, IR, ako aj skenerom odtlačkov prstov, ktorý bude umiestnený v zadnej stene.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close