SamsungSpravodajstvo

Poznáme európske ceny všetkých smartfónov z pripravovanej série Galaxy S20 od Samsungu

Cena základného modelu Galaxy S20 bude v Európe začínať na úrovni 899 eur s DPH

Predstavenie smartfónov zo série Samsung Galaxy S20 je naozaj za rohom, no ako to už v technologickom svete býva zvykom, väčšina informácií o pripravovaných smartfónoch je známa už niekoľko dní, či týždňov vopred. Špecifikácie pripravovaných smartfónov od juhokórejského výrobcu poznáme už pomerne dlhú dobu, no záhadou boli doposiaľ cenovky nektorých modelov. Najnovšie správy z nemeckého portálu WinFuture však túto dilemu úplne odvracajú, keďže portál odhalil definitívne európske cenovky úplne všetkých pripravovaných modelov.

Samsung Galaxy S20

Ako informuje spomínaný nemecký portál, za základný model Galaxy S20 s 8 GB RAM a 128 GB interným úložiskom si budú musieť záujemcovia zaplatiť 899 eur s DPH.

Samsung Galaxy S20 5G

Juhokórejský gigant tentokrát zrejme neponúkne viaceré verzie jedného 4G modelu, takže ak chcú záujemcovia o nový Galaxy S20 o čosi väčšiu dávku výkonu, budú musieť siahnuť po 5G verzii smartfónu Galaxy S20, ktorý bude vybavený až 12 GB RAM a 128 GB interným úložiskom. Za tento model si však priplatia stovku naviac, čiže zaň zaplatia výsledných 999 eur s DPH.

Samsung Galaxy S20 +

V prípade väčšieho modelu Galaxy S20 + môžme počítať s identickým výkonnostnými verziami, za ktoré si však Samsung pýta stovku naviac oproti klasickému „neplus“ modelu. Model Galaxy S20 + s 8 GB RAM a 128 GB interným úložiskom vás teda vyjde na 999 eur s DPH. Za výkonnejší model s 5G konektivitou si zas priplatíte ďalšiu stovku, čiže zaň vo výsledku zaplatíte 1099 eur.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Úplným výkonnostným stropom celej modelovej rady Galaxy S20 budú smartfóny Galaxy S20 Ultra 5G, ktoré budú dostupné v dvoch výkonnostných verziách. „Základný“ model s cenovkou 1349 eur ponúkne 12 GB RAM a 128 GB interný úložný priestor. Za najvýkonnejší model si však záujemcovia priplatia ďalšie dve stovky. Vo výsledku tak za model Galaxy S20 Ultra 5G s 16 GB RAM a 512 GB interným úložiskom záujemcovia zaplatia neuveriteľných 1549 eur.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky