NovinkyPC HRY​​Xbox One

Poznáme dátum uvoľnenia prekvapivo dobrej survival zombie hry State of Decay 2. Hráči hier sa majú skutočne na čo tešiť

Milovníci akčných hier s tematikou Zombie by mali spozornieť. Je známy dátum vydania pokračovania hry State of Decay, ktorá zožala medzi hráčmi hier veľmi kladné hodnotenia.

Hra State of Decay 2 by sa mala oficiálne dostať do predaja súbežne ako na Xbox One tak aj na PC zariadenia už v priebehu budúceho mesiaca, konkrétne 22. mája. Mnohých určite poteší, že vydaná bude spolu aj s podporou funkcie „Cross-play“ a  „Play Anywhere“, ktoré sú typické pre  platformu Windows.

Hra by mala byť dostupná v hneď dvoch verziách. Prvá „štandardná“ verzia by mala stáť 29.99 $. Za druhú, „Ultimate Edition“ verziu si priplatíte ďalších 20 $. Na druhej strane Ultimate edícia by mala poskytnúť, skorý prístup k pokračovaniam ako aj prístup k DLC, ktorého povaha však nie je aktuálne nijak bližšie špecifikovaná.

Pozrite si trailer hry State of Decay 2

Zdroj: PCGamer.com, úvodný obrázok: Youtube (trailer hry State of Decay 2)

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close