SamsungSpravodajstvo

Poznáme dátum predstavenia nových „skladačiek“ od Samsungu. Po ich boku uvidíme aj ďalšie zariadenia

Očakávané skladacie smartfóny Galaxy Z Flip 3 a Galaxy Z Fold 3 uvidíme už 3. augusta spoločne s novými inteligentnými hodinkami.

Predstavenie novej generácie skladacích zariadení od juhokórejského Samsungu sa nezadržateľne blíži. Posledná generácia zariadení už v napätí čaká na svojich nástupcov, keďže práve Samsung pomerne striktne dodržuje časové harmonogramy predstavovania nových zariadení. Posledné generácie zariadení zo sérií Galaxy Z Fold a Galaxy Z Flip uzreli svetlo sveta v auguste minulého roka a juhokórejský výrobca plánuje tento časový rámec dodržať aj pri najnovšej generácii skladacích zariadení.

Nové „skladačky“ uvidíme už 3. augusta

I keď zo strany spoločnosti Samsung nepadli ešte žiadne oficiálne informácie, či prípadné pozvánky na predstavenie očakávaných skladačiek, zatiaľ neoficiálny dátum predstavenia prichádza od dobre známeho leakera, ktorý prináša novinky zo sveta technológií už niekoľko rokov. Práve známy Max Weinbach v minulosti predpovedal príchod viacerých zariadení, pričom v pomerne veľkom časovom predstihu odhaľoval zásadné technológie, či detaily zariadení. Tentokrát však zvolil taktiku mierneho zahmlievania, keďže vo svojom Tweete neuvádza dátum predstavenia nových zariadení od Samsungu úplne priamo. Ľudia z „brandže“ však po jeho odkaze ihneď vedeli, o čo ide.

Z nepriameho odkazu je už pri prvom pohľade a čiastočnom prehľade o približných dátumoch predstavenia jednotlivých zariadení celkom jasné, že Max Weibnach prezrádza dátum predstavenia zariadení Samsung Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3. Tie uvidíme už 3. augusta, čiže iba v pár dňovom predstihu oproti minulému roku.

Po ich boku uvidíme aj dvojicu nositeľných zariadení

Po ich boku majú byť predstavené ďalšie dve zariadenia, s generačným „označením“ 4. S najväčšou pravdepodobnosťou sa však nejedná o smartfóny, ale o dvojicu nositeľných zariadení. Číselné označenie generácie napovedá, že by mohlo ísť o hodinky Samsung Galaxy Watch 4 a o čosi športovejšie ladeného súrodenca Samsung Galaxy Watch Active 4.

Zariadenia Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3 sú ešte stále čiastočne zahalené pod rúškom tajomstva. Síce už dnes poznáme čiastočné technické detaily ako rozlíšenie zariadení, či prítomnosť noviniek ako podpora stylusu S Pen v prípade modelu Fold, či očakávaná prítomnosť fotoaparátu pod displejom. Čo sa dizajnu týka, veľké zmeny oproti predošlým generáciám zatiaľ neočakávame, no pochopiteľne, všetky nejasnosti sa vykryštalizujú až na samotnom predstavení týchto noviniek.

Zdroj: MSPoweruser

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close