ANDROIDZariadenia

Poznáme cenu a dátum vydania nového Samsungu Galaxy Note 9! Bude drahší ako iPhone X?

Už iba pár týždňov nás delí od predstavenia nového vlajkového smartfónu od Samsungu, ktorým bude model Galaxy Note 9. Ten ponúkne tie najlepšie a najvyspelejšie technológie, akými dnes Samsung vôbec disponuje. Vďaka našim poľským susedom vieme, kedy bude nový Note 9 predstavený a koľko bude stáť.

Kórejský gigant údajne plánuje predstaviť novú vlajkovú loď Galaxy Note 9 už 24. augusta, pričom do predaja vlajkový model zavíta za cenu 4299 PLN, čo je na prepočet okolo 999 €. Dobrou správou tak je, že nová vlajková loď bude stať rovnako ako minuloročný TOP model. Očakávame, že Note 9 ponúkne minimálne 6,3″ OLED displej, výkonný čip Snapdragon 845 či 6 GB RAM so 128 GB úložiskom.

Za 10 Samsungov jedna Fábia?

Druhá polovica tohto roka bude rozhodne zaujímavá. Nebude to len spoločnosť Samsung, ktorá predstaví svoj nový vlajkový smartfón. Rovnako sa totiž očakáva predstavenie vlajkových modelov od čínskeho Huaweia či fenomenálneho Applu. Už teraz tak vieme, že sa máme ešte na čo tešiť.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok YouTube: Samsung

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close
Pracovné ponuky